O nás

Vítáme Vás na serveru VšeProSvatby.cz

Svatební server Vše Pro Svatby přináší na trh zajímavé zprávy a inspiraci z dění okolo svateb u nás i v zahraničí, módní svatební tipy a samozřejmě rady jak zvládnout svatební přípravy na jedničku a bez stresu.

Jednou z nejzajímavějších součástí našeho svatebního serveru je expresní svatební vyhledávač doporučených firem pro přípravu svatby. Zde naleznete informace, slevy a nabídky od firem, jenž mohou výrazně přispět svými kvalitními službami k dokonalé svatbě a spokojenosti novomanželů i svatebních hostů. Podle regionu, kde svatební oslavy plánujete si můžete vybrat od kadeřníka přes svatební oznámení až po barmany.

Jako službu pro naše registrované návštěvníky jsme připravili svatební plánovač, který využijete při organizaci svatby, abyste na nic nezapomněli. Do budoucna plánujeme rozšířit nabídku specializovaných nástrojů pro organizaci svateb, nebo třeba seznamku, slevy pro svatby a svatební hosty...

Věříme, že se Vám budou stránky www.VseProSvatby.cz líbit a přejeme Vám mnoho krásných zážitků při plánování Vaší svatby - v klidu!

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?