Časté otázky

 •  Jak lze bezplatně inzerovat a propagovat firmu na www.vseprosvatby.cz

Server www.vseprosvatby.cz nabízí inzerci BEZPLATNĚ všem dodavatelům, kteří projeví zájem a myslí si, že nejen pro svatby mohou poskytovat své služby. Postačí pouze registrovat svou firmu v katalogu dodavatelů. Můžete vybrat registraci ZÁKLADNÍ (ZDARMA), nebo STANDARDNÍ (PLACENOU). Více viz. ceník reklamy...

 • Jak mohu dostat svou propagaci výše v seznamu, lépe inzerovat a být více viděn

Při registraci své firmy můžete vybrat v položce FORMA ZÁPISU STANDARDNÍ (placenou) inzerci. Tento STANDARDNÍ zápis Vám dává jistotu přednostního zobrazení ve zvoleném kraji na první straně, nebo také pro celou ČR….. Svůj zápis můžete také umístit mezi PRVNÍ TŘI ZÁPISY V KRAJI.

Různé druhy reklam také lze samozřejmě kombinovat a zvýšit její účinnost. Pro tento účel máme připraveny i výrazné slevy. Kontaktujte nás na info@vseprosvatby.cz a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou na sestavení co nejúčinnější reklamy. Tím získáte konkurenční výhodu před konkurencí.

 • My jako dodavatel a inzerent na www.vseprosvatby.cz poskytujeme i slevy svatbám a společenským akcím. Poradíte jak tyto slevy nabízet???

Na serveru VšeProSvatby.cz je několik možných způsobů. Nejjednodušší je forma rozšířeného firemního zápisu v kombinaci s některým z reklamních produktů. Tím druhým a nejrychlejším co do účinnosti i kontrolovatelnosti je využití našeho produktu "SVATBOMAT". Zde nabízíte různé druhy svých služeb a produktů prostřednictvím slevových kuponů a šeků, popř. přímo na www portálu VšeProSvatby.cz My se postaráme o distribuci k zákazníkovi prostřednictvím rychlých zpráv a mailingu.  

 • Mohu pokládat otázky Lucii Šilhánové

o Ano. Lucie Šilhánová z ranní show Evropy 2 a kolegyně Leoše Mareše a Patrika Hezuckého má na serveru VšeProSvatby stálý redakční prostor pro své články a videorozhovory. K tomu 2x měsíčně (každé druhé a čtvrté pondělí v týdnu) je na chatu kde jí můžete od 10.00hod do 12.00hod pokládat své dotazy.

 • Mohu přispívat a komunikovat na vašem serveru (blogu) a přidávat např.videa a komentáře ke svatbám, nebo ze svatby?

Ano. Náš blog je otevřen pro všechny uživatele a je propojen i s facebookem. Jedinou podmínkou je vytvoření a přihlášení se do sekce.

 • Poskytují někteří dodavatelé slevy?

Ano. K tomu jsou určeny 2 prodejní kanály. První je forma rozšířeného firemního zápisu, kde se klient (návštěvník serveru VšeProSvatby.cz dočte o slevách a kacích. Tím druhým a nejrychlejším co do účinnosti i kontrolovatelnosti je produkt "SVATBOMAT". Zde nabízí různé druhy svých služeb a produktů prostřednictvím slevových kuponů a šeků.

 • Mohu se s někým na webu www.vseprosvatby.cz seznámit

V Budoucnu ano. Počítáme s implementací SEZNAMKY. Na našem portále www.vseprosvatby.cz naleznete tuto seznamku členěnou podle zájmu a pohlaví zájemce.

 • Mohu vložit své zkušenosti s firmou která propaguje své služby na serveru VšeProSvatby.cz

Ano. Každá inzerující firma a společnost má ve svém profilu rubriku pro recenze a její hodnocení. Vkládat své zkušenosti a recenze mohou po registraci všichni uživatelé a návštěvníci.

 • Rádi bychom si nechali uspořádat svatbu podle našich představ, ale nemáme na to čas. Lze Vás požádat o doporučení na svatební agenturu, či další dodavatele?

Ve své podstatě naleznete na našem serveru rubriku "DOPORUČUJEME". S těmito službami a firmami máme samozřejmě vlastní zkušenosti. Pokud by pro Vás byly tyto informace nedostačující, obraťte se s důvěrou na naše spolupracovníky, kteří provozují vlastní svatební agenturu, nebo mohou v daném kraji doporučit další dodavatele.

 • Můžeme si u vás nechat připravit dorty a koláčky

Ani toto není žádný problém. Spolu s těmito službami nabízíme i služby vlastní tiskárny pro svatební oznámení, menu, pozvánky i další. Více najdete na stránkách ... 

 • Nalezneme seznam matrik a míst vhodných k oddávání na www.vseprosvatby.cz

Ano. Na hlavní stránce www.vseprosvatby.cz a dále v rubrice „KDE SI ŘEKNEME ANO“

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?