Zkušenost s firmou Svatebnioznameni

tiskárny, klenotnictví, květinářství a aranžérství, jak ozdobit auta atd.
Před psaním příspěvků se prosíme přihlašte. Přihlásit se nebo zaregistrovat si účet můžete zde.

Zkušenost s firmou Svatebnioznameni

Příspěvekod hanka21 » pát 03. srp 2012 10:47:37

Jelikož jsem z Prahy našla jsem si firmu na webu sídlící v Praze na Sokolské. Web mají svatebníoznámení.cz tak jsem si slibovala, že se budou orientovat na svatby a nevěsty a poskytnou dostatek informací a možností ke změnám. Přišla jsem s poptávkou mnou navrženého svatebního oznámení s našimi fotkami z dětství a nynějška. Zřejmě jsem měla asi smůlu, protože jsem narazila přímo na otráveného a hulvátsky vystupujícího pana majitele, který si myslel, že mají nabídku dost širokou a ptal se naco si vymýšlím něco jiného než má on v nabídce.
Odešla jsem děsně naštvaná a divím se, že se vůbec může ještě takhle někdo uživit. Ale asi může protože obchodují i po internetu a tam se spousta hulvátů stratí.
Zajímalo by mne, jestli jsem měla jen smůlu a pan majitel se špatně vyspal, nebo je fakt hulvát.
hanka21

Re: Zkušenost s firmou Svatebnioznameni

Příspěvekod alikb » pát 03. srp 2012 10:55:31

Mám podobnou zkušenost s touto firmou i když jen na dálku. Objednávala jsem si u nich po netu 150 kusů svatebních oznámení přímo z katalogu. To že mi byla zásilka doručena o 10 dní později nežli byl jejich termín jsem nějak zkousla. Platila jsem dopředu a po otevření jsem s hrůhou zjistila, že oznámení mělo ale místo růžové, bledě modrou barvu a písmo jiný tip než jsem objednala. Ihned jsem volala do firmy, že to chci reklamovat a udělat podle mé objednávky. Dodnes mám napsané jméno p.Zíb který se mnou mluvil zprvu mi ochotně nabídl slevu 10%, ale když jsem trvala na nových oznámeních, tak mi řekl, že oni chybu neudělali a že jsem se špatně koukla na číslo objednávky a typ písma a že se se mnou nebude dál bavit a že si to mám objednat znovu a třískl mi s telefonem. Asi si milej pán neuvědomil, že existuje něco jako mailová korespondence a může se podívat do objednávky. To ale nestihl, protože se se mnou dál neměl náladu vybavovat a praštil s telefonem. Takže Svatebníoznámení.cz už nikdy více!! Jděte jinam!
alikb

Re: Zkušenost s firmou Svatebnioznameni

Příspěvekod leas » stř 15. srp 2012 11:09:49

Je to pan Zít. Znám ho, nebudu ho komentovat... jenom by mne zajímalo, zda jste si tu reklamaci vyřídila anebo jak to dopadlo?
leas

Zpět na Svatební oznámení, prsteny, květiny, doplňky