Svatební dům Zbraslav se představuje

V červnu roku 2011 jsme ve spodní části Zbraslavi otevřeli "Svatební dům Zbraslav". Tento jsme budovali s tím cílem, aby to nebyla pouze půjčovna svatebních šatů, ale plnohodnotný svatební salon kde příprava svatby od A do Z nebude žádný problém. Preferovali jsme takové místo, kde by bylo možno bez problému zaparkovat i dostat se k nám městskou dopravou.

Majitelkou svatebního salonu je paní Romana  Šlehofer, která se vyučila dámskou krejčovou ve svatebním salonu Bärbel Brand v Mnichově. Vždy ale toužila mít svou firmu a fascinovaly jí především módní trendy ve svatební a společenské módě.

V nabídce Svatebního domu Zbraslav, Praha najdete mimo jiných značek také svatební šaty Agnes. Vyznačují se především romantickým  vzhledem, elegancí a exkluzivitou. Šaty jsou šity z prvotřídního materiálu, který je dovážen z Francie, Itálie, ale také z Japonska.  Každoročně produkuje firma Agnes více jak 300 nových modelů. S těmito modely lze věřit, že si u nás vybere i ta nejnáročnější nevěsta. Modely této značky slavily úspěch i na mezinárodním svatebním veletrhu v Essenu. Svatební šaty Agnes zde získaly první cenu za nejlepší kolekci roku 2011.

V salonu samozřejmě nabízíme pánské obleky, košile a doplňky a to nejen pro ženicha. Samozřejmostí jsou i svatební doplňky pro nevěsty, šaty pro družičky, svatební i společenská obuv od značky Gabor Menbur, svatební spodní prádlo Selmark a svatební bižuterii včetně závojů a kabelek. Jistě důležitou informací bude, že Svatební dům Zbraslav nabízí od podzimu 2011 také společenskou módu a doplňky z Anglie a Německa.

Doufám, že si z naší velké nabídky dokážete vybrat a budete s naším servisem spokojeny. Oblékneme také maminky, družičky, kamarádky... V neposlední  řadě  dovedeme vkusně obléci i ženicha. Nabízíme pánské obleky zeštíhleného stylu firmy Masterhand a nově pro sezónu 2013 obleky Diegel. Tato firma nabízí tři základní kolekce pánských svatebních obleků včetně fraků a smokingů. 

Příprava svatby není jen o oblékání. Proto v současné době nabízíme služby profesionální vizážistky, kadeřnice, svatebního fotografa, ale i zhotovení svatební kytice a kompletní svatební výzdoby. Do budoucna plánujeme nabízet kompletní organizaci svatby.

05.09.2012, Redakční tým
Další články autora

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?