Zásnubní prsteny. Víc než jen symbolická vzpomínka na zásnuby.

Zasnoubení patří mezi okamžiky, které si každá žena pamatuje po celý život. Pro mnohé z nich je ta chvíle dokonce emotivnější vzpomínkou než samotný svatební den. Na rozdíl od svatby, kdy má každá nevěsta neustále na paměti, aby vše dopadlo ke spokojenosti všech hostů, žádost o ruku je okamžik, který prožívá zcela spontánně. Je to jakýsi zamilovaný duet, ve kterém účinkuje jen Ona a On. Pokud se tedy muž chystá požádat ženu o ruku, neměl by opomenout žádný důležitý detail.

zásnubní prsteny Bisaku Praha Brno

Pro jedinečnou ženu jedinečný prsten

Zasnoubení, jako první krok ke sňatku, zažívá v současné době jistou renesanci. I když nejsou do detailu dodržována veškerá pravidla, jak tomu bývalo kdysi, jsou určité zásady, které se vždy budou dodržovat. A zásadou číslo jedna je zlatý prsten s briliantem, který muž věnuje ženě současně s nabídkou sňatku. Briliant je symbolem věčnosti a pevnosti manželského svazku a celým prstenem pak muž vyjadřuje ryzí cit, který k ženě chová.

Zásnubní prsten BISAKU – unikát mezi originály

Originální kolekce zásnubních prstenů BISAKU se vyznačuje osobitým designem a úctou k tradičnímu řemeslnému zpracování. Nejmodernější technologie navíc dávají zákazníkovi příležitost ovlivnit design budoucího prstenu vlastní invencí již ve stadiu 3D návrhu. Pod rukama mistra zlatníka tak vznikne skutečně neopakovatelný originál symbolizující nejen výjimečný životní okamžik, ale především upřímný osobní cit. Obdarovaná žena prsten nosí na prsteníčku levé ruky, a to i později se snubním prstenem, případně ho po sňatku přemístí na prsteníček ruky pravé.

snubní a zásnubní prsteny Praha Brno Bisaku

Místo a čas jsou důležitou kulisou

Pro muže je den, kdy se rozhodne požádat svou vyvolenou o ruku, velkou příležitostí udělat dojem nejen originálním prstenem, ale i nápaditým „scénářem“. Tím si může pojistit nejen pozitivní odpověď, ale také nějaké ty kladné body do budoucího vztahu. Je totiž obecně známo, že ženy mají pro důvtipné muže slabost. Ovšem všeho s mírou, například nabídnout sňatek v přímém přenosu na vyprodaném stadionu by měl muž pouze v případě, pokud si je kladnou odpovědí zcela jistý. Ať již budete v roli vyvolené, nebo toho, kdo žádá, přejeme vám, ať zazní „ano“ a následuje dlouhý vztah, který vám budou všichni závidět. Tak jako unikátní zásnubní prsten BISAKU.

BISAKU v srdcích zákazníků a nově také v srdci Prahy

Pokud zákazníci u BISAKU zakoupí zásnubní prsten, do roka a do dne se zasnoubený pár obvykle vrací také pro prsteny snubní. To je více než přesvědčivé uznání designové a řemeslné kvality šperků s dlouholetou tradicí. Především zákazníci ze západní poloviny Česka nyní jistě uvítají, že již nemusí vážit dlouhou cestu do Brna. Značka BISAKU totiž otevřela novou reprezentativní prodejnu v romantické části Starého Města v Praze, přímo ve Štupartské ulici č. 9.

WWW.SNUBNI-PRSTENY.CZ

Bisaku zásnubní prsteny Brno  Bisaku
 

, Redakční tým
Další články autora

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?