15. ročník SVATEBNÍ VELETRH v HOTELU DIPLOMAT PRAHA

Svatební veletrh se vrací již po patnácté do hotelu Diplomat

 

Praha, 11. listopadu 2014 – Diplomat Hotel Prague v pražských Dejvicích zve návštěvníky na tradiční Svatební veletrh, který se bude konat 6. a 7. února 2015. Již po patnácté budou veřejnosti na jednom místě představeny nejnovější svatební trendy s cílem co nejvíce usnadnit snoubencům přípravy.

 

Snoubenci budou moci načerpat inspiraci, užitečné rady a tipy pro svůj nezapomenutelný den od stovek vystavovatelů z oblasti svatebního průmyslu. Velkým lákadlem tohoto ročníku budou nově otevřené konferenční prostory a střešní terasa, které se nacházejí v 9. patře hotelu a které nabízejí nádherný výhled na Pražský hrad. Návštěvníci si zde budou moci odpočinout a občerstvit se. Během veletrhu se hosté budou moci vyfotografovat ve fotostánku od HappyBox.cz a vybranou fotografii si ihned zdarma odnést domů na památku. Programem bude po oba dny provázet známá moderátorka Markéta Mayerová. 

 

Jako obvykle bude připraven bohatý doprovodný program - módní přehlídky, ukázky líčení, svatební dekorace, ukázky fotoateliérů, svatebních květin a v neposlední řadě kulinářská show spojená s ochutnávkou. Speciálním partnerem letošního veletrhu je soutěž Souboj nevěst, hlavními mediálními partnery jsou Tvoje Svatba, SlevoSvatba.cz, Marriage Guide a VšeProSvatby. K dalším partnerům veletrhu patří společnosti Česká pojišťovna, Computer System Group, Párty Klokočka, NUANCE, KyoPrint, Julius Meinl a Heineken. V loňském roce veletrh přilákal více než 5 000 návštěvníků.

 

Na facebookových stránkách svatebního veletrhu mohou budoucí novomanželé již nyní diskutovat a sledovat malé ochutnávky od vystavovatelů. Připravena je i celá řada soutěží o zajímavé a hodnotné ceny.

 

Otevírací doba veletrhu:

·         Pátek, 6. února 2015: 14:00 – 20:00

·         Sobota, 7. února 2015: 10:00 – 20:00

 

Vstupné:

50 CZK/osoba/den (vstupenky je možné zakoupit u vstupu do hotelu).

 

Pro více informací navštivte:

Web: www.vi-hotels.com/cz/diplomat/konference-svatby/svatebni-veletrh-2015/

Facebook: www.facebook.com/SvatebniVeletrhPraha

, Admin 
Další články autora

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?