Svatební veletrh Hotel Diplomat Praha 2017

TISKOVÁ ZPRÁVA

Trendy v roce 2017? Eko, punkrockové a industriální svatby

Praha, 2. prosince 2016 – Přední odborníci z oblasti svatebního průmyslu se shodují, že hitem roku 2017 budou zelené, punkrockové či industriální svatby. Pokud nevíte, jak takové obřady zorganizovat, nebo se chcete jen inspirovat, navštivte 17. ročník tradičního Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat v pražských Dejvicích. Koná se v pátek 3. a sobotu 4. února 2017 a kromě mnoha vystavujících firem z daného odvětví se můžete těšit na bohatý doprovodný program či workshopy. Svatebním víkendem v Diplomatu provede současná hvězda televizních obrazovek i muzikálových pódií David Gránský.

Pro návštěvníky veletrhu je připraveno mnoho předních vystavovatelů, kteří se již dlouhá léta zabývají svatební tématikou. Uvidí módní přehlídky, ukázky líčení a semifinále Souboje nevěst s možností volby své favoritky v rámci „Divoké karty Diplomatu“. „Naším cílem není pouze představit nastávajícím novomanželům kvalitní a významné dodavatele v oboru svateb, ale chceme, aby si odnesli především informace a pocit, že organizaci svatby zvládnou díky návštěvě veletrhu snadněji. Proto jsme připravili navíc i bezplatné workshopy, které vedou přední tuzemští odborníci,“ říká Markéta Fryčová z agentury Wedding Design, jež se společně s hotelem podílí na organizaci Svatebního veletrhu v Diplomatu. „Účastníci se mohou těšit například na workshopy, kde se dozví, jaký střih a materiál bude lichotit jejich postavě a typu, jak spolupracovat s fotografem, jak naplánovat organizaci svatebního dne, jak se připravit na obřad v kostele nebo právní aspekty svateb,“ dodává Markéta Fryčová.

EKO SVATBY

Trendem poslední doby jsou takzvané eko svatby, které nezatěžují planetu zbytečným znečištěním a zároveň mohou reflektovat zdravý životní styl. Svatba probíhá v ryze přírodním prostředí, hlavní roli hraje sláma, bylinky a dřevo. Chytře naplánované místo obřadu může eliminovat emise při dopravě. Navíc obřad uspořádaný na louce nebo u rybníka ušetří náklady za pronájmy oddacích místností. Místo tradičních papírových oznámení lze posílat pozvánky jen elektronickou formou, nebo kreativně použít recyklovaný papír. Dalším klíčovým prvkem eko svateb jsou luční květinová výzdoba, šaty z přírodních materiálů či doma uvařená hostina z lokálních surovin, která se může skládat i z výhradně vegetariánských pokrmů. Vynikající tečkou bývá raw svatební dort.

 

 

 

PUNKROCKOVÉ SVATBY

Punkrockové nevěsty vymění tradiční romantické šaty za krajku v kombinaci s koženými bundami. Místo lodiček si obují pracovní boty. Jako doplňky zvolí cokoliv s tématikou lebky a nechají vyniknout tetování. Výhodou je, že se s punkrockovým stylem nemusíte moc vymýšlet, je dovoleno v podstatě vše, co je v rozporu s romantikou, princeznovskými svatbami na zámku či sladkými barvami typu růžové.   

INDUSTRIÁLNÍ SVATBY

Industriální styl svateb propojuje syrovost obřadů v továrních halách s cihlovými zdmi, železné konstrukce v kombinaci s romantickými světýlky a dřevěnými prvky nebo krásné a výrazné kytice. V barvách převládají jemné tóny šedé, světle růžové, hnědá nebo zelená, které mohou být doplněny kovově zlatou nebo stříbrnou. Nesmějí chybět svítící iniciály novomanželů.

Přijďte si najít svůj styl a sledujte informace o Svatebním veletrhu v hotelu Diplomat na www.svatebniveletrh.cz nebo na Facebooku Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat, kde také probíhají soutěže se svatební tematikou. 

Základní informace o Svatebním veletrhu v hotelu Diplomat ve zkratce

·         Svatební veletrh v hotelu Diplomat proběhne 3. - 4. února 2017

·         V pátek je otevřeno od 14.00 -20.00 (doporučujeme přijít nejpozději do 19.00)

·         V sobotu je otevřeno od 9.30 -17.30 (doporučujeme přijít nejpozději do 16.00)

·         Hotel je přímo u stanice metra A – Dejvická, parkování za poplatek do vyčerpání kapacity

·         Vstupenky v hdnotě 50 Kč/osobu k zakoupení u vchodu

·         Mnoho vystavovatelů pod jednou střechou (kompletní svatbu lze zařídit na jednom místě)

·         Bohatý doprovodný program – módní přehlídky a workshopy s exkluzivními tipy a radami

 

 

O Svatebním veletrhu v hotelu Diplomat

Svatební veletrh v hotelu Diplomat se letos koná již posedmnácté a je přehlídkou toho nejlepšího, co se v daném segmentu nabízí včetně nejnovějších trendů. Každoročně uvítá minimálně 100 vystavovatelů a více než 5000 nastávajících novomanželů. 

Hotel Vienna House Diplomat Prague, pořadatel Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat, je součástí skupiny Vienna House. V České republice spravuje síť pět hotelů: Vienna House Diplomat Prague, Vienna House Dvořák Karlovy Vary, andel's by Vienna House Prague, angelo by Vienna House Prague a angelo by Vienna House Pilsen. Více na www.viennahouse.com


Kontakt pro novináře:   
 
Markéta Englová

PR & Communication Manager, Vienna House Czech Republic
Karla Engliše 4  |  150 00 Prague 5  |  Czech Republic
T: +420 296 353 426  |  M +420 737 288 820
E: marketa.englova@viennahouse.com

 

, Admin 
Další články autora

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?