Ještě něco sladkého z Birminghamu na závěr:)

Trendy pro rok 2012 - klasické dorty nahrazují cupcakes

Slíbili jsme Vám, že budeme o krok před ostatními a slovo se snažíme dodržet. Proto už teď pro Vás sledujeme trendy pro rok 2012 a postupně Vás o nich budeme informovat. A to buď v podobě článků, videí a nebo fotek. Už brzy navíc vyrazíme na další svatební veletrh, tentokrát do Berlína, aby jsme načerpali další inspiraci a mohli se s Vámi o ní podělit.

Už v Birminghamu jsem se například přesvědčila o tom, že se do pozadí dostávají klasické dorty a hitem se stávají takzvané cupcakes. Pro příští rok budou tyto chytré minidortíky, které jsou naskládány v patrech nad sebou, na svatební tabuli stoprocentně absolutní jedničkou. Jsou opravdu mnohem praktičtější. Každý svatebčan dostane svůj cupcake a odpadnou Vám tak problémy s porcováním svatebního dortu. Kromě praktičnosti také skvěle chutnají. Mohou být klasické máslové, mandlové, marcipánové nebo čokoládové. Fantazii se opravdu meze nekladou. Vás svatební dort tak dostane úplně jiný rozměr, bude jednoduchý, ale strašně elegantní.

Navíc budete mít vyřešenou další věc - a to svatební výslužku. Místo té klasické dáte svatebním hostům jednoduše minidortík.

Vaše Lucie

07.11.2011, Redakční tým
Další články autora

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?