Jaká budou moderní svatební oznámení v roce 2012?

Moderní svatební oznámení a trendy 2012 od firmy Goldpress s.r.o

Pravidelně se účastníme svatebních veletrhů i výstav v ČR i zahraničí. Díky tomu můžeme srovnat svatební trendy. Po naší účasti na Svatební show 2012 ve Wannieck gallery zjišťujeme, že i k nám dorazila odvaha nevěst a chuť odklonit se od tradičních svatebních. Moderní svatební oznámení jsou u nás více v kurzu. Tyto jsou v nabídce již delší čas, ale svatební trendy na každý rok jsou jiné a na objednávky tohoto druhu jsem si museli počkat, říká majitel tiskárny Goldpress s.r.o p.Drápal.

Nyní se zdá, že trendy pro svatební oznámení na rok 2012 budou více o fotografiích jak společných, tak např. z dětství. Některé páry si vybraly přípravu a dodávku kompletních svatebních tiskovin. To zahrnuje svatebního oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu, svatební menu a jmenovky na stoly. Samozřejmostí jsou pak i poděkování za svatební dary i krabičky na výslužky.

Klasikou sice zůstávají tradiční svatební oznámením. I zde jsme připravili naprosté novinky. Jednou z nich je gravírování. To se provádí na speciálním stroji a do připravené šablony se pomocí laseru vygravíruje (vyřeže) jakýkoliv ornament. Díky tomu můžeme „gravírovat“ monogramy, či různé obrázky, které poté podložíme barevným papírem. Tím vzniká zajímavá kombinace barev i tvarů pro tradiční svatební oznámení.

Co je velmi trendy pro moderní svatby - zachování shodného designu všech tiskovin. Pro jistotu připomeneme o které svatební tiskoviny a produkty pro svatby se jedná: svatební oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu, svatební menu, jmenovky ke svatební tabuli, krabičky na výslužky, poděkování za svatební dary apod. 

Ať jste z jakéhokoliv kouta ČR, v Goldpressu jsme připraveni nabídnout komplexní služby od přípravy  a grafiky svatebních oznámení, přes zaslání vzorku až po konečnou distribuci po celé ČR. Vybírat můžete i v našem e-shopu. Podívejte se na naši firemní vitku, nebo volejte  na tel .: +420548216975 nebo +420603216631.

 

24.01.2012, Redakční tým
Další články autora

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?