Navštívili jsme Svatební festival 2012 v hotelu Clarion

Uspořádat moderní, nebo klasickou svatbu? Odpověď měl dát svatební festivat 2012 v hotelu Clarion  

Před časem jsme vám slíbili komentovat svatební festivaly, výstavy a veletrhy, které navštívíme. Již jsme vám přinesli zprávy, komentáře i svatební přehlídky ze svatebních veletrhů v Anglii (Svatební veletrh Birmingham – říjen 2011) i v Německu (Svatební veletrh Berlín – listopad 2011). Na anšem svatebním serveru www.vseprosvatby.cz jste se mohli dozvědět jaké jsou svatební trendy na rok 2012 v zahraničí.

Nyní již nastává doba, kdy se vrátíme zpět do ČR. Jako jeden z prvních svatebních veletrhů v ČR se v roce 2012 objevil již druhý ročník Svatebního festivalu v hotelu Clarion. Ten pořádá agentura Patricia ve spolupráci se serverem Svatebni.cz. Jako vynikající nápad bychom chtěli ocenit vstup zdarma a jen dobrovolný příspěvek na vstupné, který pak putoval do Nadačního fondu Kapka naděje.

  Samotná organizace Svatebního festivalu byla zvládnuta výborně. Co do výběru vystavovatelů, kteří se prezentovali velice vkusně zvolenými expozicemi (uvedeme např. Chateau Hotel Zbiroh, Restaurant Nebozízek, svatební dorty od firmy Anna Magdalena, zlatnictví Janka, zlatnictví Bisaku a další. Tradičně nesměl chybět ani Svatební Rolls Royce i se svým řidičem. Ve srovnání s mezinárodními svatebními veletrhy byl tento menší, nicméně i zde si nevěsty měly najít zajímavé nápady pro svatby. Jedinou výtkou tak zůstává výběr modelek pro přehlídku svatebních šatů. Nekterým modelkám svatební šaty nepadly tak, jak by to na svatbě mělo být. Ojediněle došlo i k tomu, že si modelka šaty na molu musela přidržovat. Ve srovnání s úsilím, které pořadatelé museli bezesporu vynaložit je toto však banální a do příštího ročníku lehce odstranitelná záležitost.

Hodnocení Svatebního festivalu ze strany návštěvnic je na vysoké úrovni. Podle ankety, kterou jsme si připravili, valná většina z nich se buďto přijde podívat příští rok znovu a pokud se vdají, doporučí navštěvu Svatební festivalu 2013 svým známým.

A zde je hodnocení serveru VšeProSvatby.cz.
KLADNĚ hodnotíme: vkusné, vzdušné prostředí, přehledné rozmístění, výběr a skladbu vystavovatelů, výborný nápad s příspěvkem pro Kapku naděje, organizaci festivalu, moderaci
NEGATIVNĚ hodnotíme: již zmíněný výběr modelek, nedostatečné značení v nákupní galerii s absencí navigace

PŘÍŠTÍ Svatební festival 2013 rozhodně DOPORUČUJEME navštívit. A co se týče odpovědi na otázku - jaký směr nám ukázal Svatební fgestival 2012 - zda moderní nebo spíše klasickou svatbu? Ve srovnání se zahraničními svatbami - nevěsty buďte odvážnější, vždyť kolik takových dní za život zažijete.

24.01.2012, Redakční tým
Další články autora

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?