Svatební šaty a trendy z Wannieck gallery Brno 2012

Svatební show 2012 Brno napověděla, jaké budou svatební trendy na Moravě

Opět jsme zde, abychom se podělili o postřehy z návštěvy Svatební show 2012 ve Wannieck gallery Brno. Tuto Svatební show pořádal svatební salón Naive. Naší prozatím poslední zastávkou byl Svatebním festival 2012 v Praze. Nyní tedy máme možnost srovnat svatební trendy 2012 v Praze a Brně.
 
Přejděme hned k nabízeným službám, vystavovatelům i samotnému programu.
 
K vidění byl výtečný program, skvěle "šlapající" choreografie na předváděcím molu i svatební šaty a róby padnoucí pečlivě vybraným modelkám. Setkat jste se mohli s firmami, které nabízejí mnoho zajímavých svatebních služeb. Zaregistrovali jsme  moderní svatební oznámení, princeznovské svatební šaty i doplňky, vyšperkovaná auta pro svatební kolonu i nádherné svatební květiny a výzdoba. Inspiraci mohla dodat i nabídka pro uspořádání svatby v Řecku.
 
Co nás potěšilo, byl výběr místa. Velice vkusně rekonstruované prostředí Wannieck gallery s dostatkem prostor jak pro vystavovatele, tak návštěvníky. Těch se zde, především v sobotu, sešlo k našemu překvapení více, nežli bychom v sychravém počasí  čekali. Bylo vidět že zájem o svatby na jihu Moravy stále trvá. Hlavním lákadlem pro návštěvníky tak byly přehlídky svatebních šatů, kadeřníci na molu předvádějící svatební účesy, vynikající byla i vystoupení hudebních a tanečních skupin. Sestava i celková choreografie byly zvoleny velmi vkusně, molo dostatečně vysoké a dle našeho názoru si každý z návštěvníků mohl vybrat to své. Šaty modelkám sedly a modely svatebních šatů napověděly, jaké asi budou svatební trendy a svatební šaty pro rok 2012.
 
A tak dnes již víme, že v obřadních síních určitě uvidíme šaty typu princezny s dekoltem, k tomu brož, náhrdelník či jiný výrazný šperk a jako tečku svatební kytici barvy spíše červené či jinak sytých barev. Spokojenost mohla panovat i na straně vystavovatelů. Doufejme že se zájem návštěvníků odrazí i na tržbách vystavujících firem.   
 
Celkové hodnocení Svatební show 2012 v Brně ze strany svatebního serveru „VšeProSvatby.cz“ je na vysoké úrovni. Jedinou výtku bychom měli k orientačnímu a naváděcímu systému od garáží, přes nákupní centrum až ke Svatební show. V každém případě gratulujeme organizátorům ze svatebního salonu Naive za výbornou organizaci Svatební show 2012.
Podívejte se na přehlídku svatebních šatů

Podívejte se na video z přehlídky svatebních šatů ve Wannieck Gallery 2012

12.02.2012, Redakční tým
Další články autora

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?