Chystá se svatební veletrh NEVĚSTA 2012 v Ostravě.

Zajímají Vás módní přehlídky svatební a společenské módy, účesové show, ukázky svatebního líčení nebo vázaní kytic?

Chcete najít vše pro Vaši svatbu nebo se inspirovat? Svatební výstava NEVĚSTA je tady ve dnech 2. – 4. března 2012 na Výstavišti Černá louka! 
Na co se můžete těšit? Svatební výstavu bude provázet řada atraktivních přehlídek aktuálních kolekcí svatební a společenské módy. A pozor, zdaleka ne jen bílá klasika! K vidění budou kolekce snubních prstenů nejrůznějších designů, ukázky vázání svatebních kytic, svatebního líčení a účesů, stylově prostřené tabule se svatebními dorty, koláčky a mnoho dalšího. Na jednom místě tak získáte přehled v současných moderních trendech. V rámci doprovodného programu vystoupí vítězka Talentmanie Patrícia Janečková
Na rozdíl od ostatních svatebních výstav a veletrhů máme jedinečnou výhodu velkého prostoru nejen pro prezentaci vystavovatelů, ale také můžeme návštěvníkům poskytnout k dispozici kabinky ke zkoušení modelů svatebních šatů a svatebních obleků pro pány. Zájemci si velice pochvalují, že si vše mohou hned po vyzkoušení zakoupit. Samozřejmě velký výstavní prostor také nabízí možnost účasti firem s různým svatebním sortimentem. 
Výstava NEVĚSTA se koná od roku 2009. Vznikla ze spolupráce se Svatebním salonem Paris. Po skončení 1. ročníku výstavy, kterého se zúčastnilo na ploše 800m2 36 firem, jsme obdrželi od vystavovatelů 36 přihlášek pro příští ročník akce, což byl 100% úspěch! V rámci doprovodního programu výstavy se již představili mimo jiné zpěváci Martin Chodúr a Petr Bende, cukrářka Mirka van gils Slavíková - Professeur en sucre d ´Art nebo Mistr ČR kouzelník Ondřej Sládek a další.
V letošním roce se výstava koná již tradičně na Výstavišti Černá louka v březnovém termínu. Pravidelně se jí zúčastňuje cca 80 firem jak z ČR tak Slovenska i Polska. Dnes, již na ploše 4000 m2, mohou návštěvníci zhlédnout nabídku firem z oblasti svatební módy, společenské dámské i pánské módy, společenské a svatební bižuterie, snubních prstenů, svatebních doplňků a dekorací, svatební floristiky a mnoho jiného. Současným módním trendem je netradiční svatba, např. na zámku, v létajícím balónu, pod vodou, na lodi nebo svatba v zahraničí. Návštěvníci výstavy NEVĚSTA 2012 se mohou těšit i na nabídku aktuálních trendů, kterou zajišťují svatební agentury nebo svatební salony.
Novinkou letošního ročníku je sekce „Vše pro muže“. Jde o prostor pro pány, kteří navštíví se svými drahými polovičkami naši akci. Pánové zde mohou strávit příjemné chvíle hrou v mobilním kasinu ve stylu Jamese Bonda, sledováním TV s  filmovou nabídkou nebo zajít do prezentačního stánku časopisu Playboy, kde se mohou zapojit do programu a soutěží nebo se pokochat novinkami na trhu s fotoaparáty, golfovým zbožím… 
Současně s výstavou NEVĚSTA probíhají výstavy cestovního ruchu Dovolená, Region (15. ročník) a Lázeňství (1. ročník). Společně s NEVĚSTOU patří mezi nejúspěšnější a nejnavštěvovanější akce na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Přijďte se taky podívat, těšíme se na Vás!

, Redakční tým
Další články autora

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?