Profesionální svatební video se vyplatí...

...jaké budou vzpomínky na vaši svatbu záleží jen na vás. Odpovídá profesionální svatební kameraman...

Následující článek by měl napovědět a pomoci s výběrem zodpovědné osoby, která vám zaznamená vaše nezapomenutelné zážitky. Většina svatebčanů se snaží v dnešní době ulehčit svatebnímu rozpočtu i tím, že nechá zaznamenat svou svatbu a svatební video na "amatérskou" kameru některým z kolegů, bratra, nebo přítele. Tato vzpomínka může pro některé svatebčany být dostačující.

Ti, kteří by ale chtěli mít na svém svatebním videu třeba záběry z dětsví, přípravu svatby i celou svatbu a to v profesionální kvalitě i střihu by měli číst dále.

Otázka serveru VšeProSvatby.cz: Jakou službu požadovali svatebčané nejvíce v roce 2010 a 2011

Poptávka klientů je jednoduchá- natočit svatbu - tak, aby byla jedinečnou, dech beroucí úžasnou památkou na láskyplný den D. Tenhle požadavek je stejný již několik let. V souvislosti s modernizací a vývojem technologií se mění technika záznamu. Využívají se kvalitnější videokamery se záznamem ve vysokém rozlišení, pomocná zařízení jako citlivé mikrofony, přídavná osvětlení. Nezbytnou nutností je dnes  Steadicam - profesionální stabilizační vesta s odpruženými rameny na pořizování dynamických záběrů. Ne každý poskytovatel těchto služeb je schopen nabídnout tyto technologie. Na rozdíl od klasického dokumentárního záznamu vyžadovaného v minulých letech více směřujeme k uměleckému záznamu zachytávající nejdůležitější a nejzajímavější okamžiky svatebního dne citlivou kamerou s důrazem na detail zpracování, kvalitní střih a esteticko-umělecký princip tvorby.

Co bude nejvíce trendy v roce 2012

Největší poptávka se týká  trendy klipového zpracování svatby vhodného na prezentaci v mobilních telefonech. Klip obsahuje nejzajímavější a nejemotivnější okamžiky svatebního obřadu i celého dne zpracované citlivým střihem a protkané principem gradace, kontrastu a variace spolu s vybraným hudebním motivem podle vkusu a přání klienta. 

V jakých formátech si svatebčané přejí Vaší práci

Blu- ray nebo DVD upravené potiskem a samozřejmě formáty vhodné pro mobilní telefony a tablety

Jaká byla Vaše nejnáročnější a také nejprestižnější práce

Každá svatba je pro mě důležitou událostí. Podle jakých kritérií bych měl hodnotit prestiž ? Slavné osobnosti versus „obyčejný lidi“ ? Zahraniční klienti versus zamilovaný pár třeba z Moravy? Přistupuji ke všem nevěstám jako k princeznám dne a snažím se zachytit ten jedinečný záblesk v jejich očích, kterým jsou typické jen nevěsty ve svůj velký den. Jsem poctěn, že můžu být součástí tohoto velkého dne a zaznamenat jejich momentální prožitky. Jsem si vědom, že tento den je jedinečný a neopakovatelný. Každý natáčecí den je pro mě náročný, protože si plně uvědomuju zodpovědnost, kterou nesu za zaznamenání neopakovatelných chvil v jejich životě.

Jaké služby poskytujete a v jakém kraji, krajích, či celá ČR

Samozřejmě služby profesionálního svatebního kameramana i koordinátora a za klienty přijedu kamkoliv na Světě

Svatební server Vše Pro Svatby.cz Vám děkuje a doufá, že nevěstám, ženichům i všem, kteří mají zájem o profesionální služby jsme napověděli jaké budou svatební trendy na rok 2012 pro svatební video. 

17.02.2012, Redakční tým
Další články autora

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?