Svatební dorty a cukroví na rok 2012 z cukrárny St.Tropez Praha

Naše redakce se dnes vydala do jedné z nejlepších Pražských cukráren - Saint Tropez Praha 1. Chtěli jsme zjistit, na jaké svatební dorty a cukroví budou mít nevěsty, ženichové a svatební hosté v roce 2012 chuť. Za tímto účelem jsme vyzpovídali osobu nejpovolanější. Slečna Veronika Vepřková v Cukrárně Saint Tropez totiž odpovídá nejen za objednávky svatební dortů a cukroví, ale i za naprostou spokojenost zákazníků.

Veroniko, povíte nám, jaké jsou moderní svatební dorty pro rok 2012 a jaké druhy Cukrárna Saint Tropez klientům nabízí?
Dovolila bych si Vaši otázku rozdělit na dvě poloviny. Ta první polovina dotazu zní - Moderní a trendy svatební dorty pro rok 2012? V současné době jsou nejpoptávanější tzv.cupcakes. Je to vlastně sestava menších dortů (dortíčků), kde zcela nahoře na stojanu je malý dort určený k symbolickému rozkrojení nevěstou a ženichem. Pod ním v nižších patrech jsou již menší "jednoporcové" dortíky. Moderní svatební dorty dnes mohou být i lehké ovocné, zdobené živými, jedlými květy. Do módy přichází i designový svatební dort zdobený zajímavými ornamenty. 
A nyní již k druhé polovině Vaší otázky. Jaké svatební dorty Cukrárna Sait Tropez Praha svým klientům nabízí? Odpověď je a není jednoduchá... V naší přímé nabídce je něco kolo 50 dortů. Nebyly bychom ale nejlepší, kdybychom neměli k dispozici ty nejlepší cukráře. A právě proto si můžeme dovolit říci, že ať budoucí nevěsta s ženichem vidí pro svou svatbu jakýkoliv námět na svatební dort, jsme schopni ho vyrobit. Takže nabídka dortů je vlastně neomezená. Proto, aby zákazníci dostali ten nejlepší svatební dort je pak třeba udělat jediné. Přinést k nám jakýkoliv námět na svatební dort. U nás pak spolu s mistrem cukrářem dohodneme vše potřebné. 
 
Nedá mi, abych se Veroniky nezeptal i na svatební cukroví. Jaké zde jsou svatební trendy?
I svatební cukroví podléhá módním trendům. In je především lehké svatební cukroví zdobené různými polevami, ovocem a především esteticky sladěné nejen se svatebním dortem, ale např. i se svatební výzdobou a šaty nevěsty. Jedním z trendů pro svatební curkoví jsou naše ručně vyráběné francouzské pralinky v mnoha provedeních (chuť i vzhled). Jednou z nejefektnějších záležitostí jsou pralinky potažené pravým zlatem (samozřejmě jedlé zlato). Známe francouzské Macarons, které se dají sladit barevně k výzdobě, květinám nebo šatům nevěsty. K výrobě všech našich výrobků používáme výhradně kvalitní a čerstvé suroviny. Základním prvkem pro výrobu čokoládových výrobků je čokoláda Valrhona.
 
Vidím, že pro svatby máte připraveny nabídky svatebních dortů a cukroví všeho druhu. Co je ale příčinou toho, že si klientky právě Vaše svatební dorty tak rády doporučují třeba prostřednictvím Facebooku, nebo našeho serveru?
Myslím, že je to díky našemu osobnímu přístupu ke každému klientovi. Vždyť svatby mohou být i jednou za život. Tudíž i sama vzpomínka na ten jeden svatební dort by měla být nejlepší. Proto se snažíme odevzdat maximum umu a dovedností, abychom vytvořili originální, moderní a trendy svatební dorty pro každou svatbu. Naši mistři cukráři jsou opravdovými umělci a mají nefalšovanou radost pokud se práce povede.
 
V letošním roce jsme díky velkému zájmu svatebních hostů v cukrárně Saint Tropez vytvořili novou pozici svatební specialistky. O svatební agentury, svatební salóny a přípravu svatebních dortů pro jejich klienty se stará slečna Michaela Šandorová. 
 
Veroniko velice Vám děkujeme a po ochutnání mohu Vaše svatbní dorty z Cukrárny Saint Tropez Praha vřele doporučit.

29.02.2012, Redakční tým
Další články autora

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?