Tip na jedinečný svatební dar!

Jaký svatební dar chtít? Jaký svatební dar dát? Tuto otázku si mohou klást novomanželé i svatební hosté a rodiče. Pokud chcete novomanželům dát svatební dar takové hodnoty, aby na své svatební hosty i svatbu v dobrém vzpomínali ještě třeba po deseti letech, pak máme tip o jakém se vám nesnilo.

Jelikož se v naší redakci svatebního serveru VšeProSvatby.cz kreativitě a nápadům meze nekladou, zamysleli jsme se a vytvořili opravdu originální nápad na svatební dar. 

Položíme vám otázku jejíž odpověď vás dovede k podstatě celého našeho nápadu.... Jak se cítíte po ránu, pokud se dobře nevyspíte. Pokud máte třeba tvrdou matraci, hodně, či málo pod hlavou, nebo se probudíte propoceni? Odpověď zná jistě každý.

Proto jsme pátrali  po tom nejlepším produktu na trhu. A našli. Objevili jsme program zdravého spaní SAMINA. Věřili by jste, že za noc vypotíte až cca 1litr tekutin!? Oslovili jsme profesionála na slovo vzatého a majitele české pobočky Samina, pana Petra Míku, který nám poskytne trochu technických informací.

„Zvláštností je, že SAMINA dokázala nakombinovat přírodní materiály tak, že tento koncept skutečně funguje. Ve skutečnosti jde o revoluci v oblasti zdravého spaní a tudíž i životní anergie. SAMINA dnes splňuje veškeré požadavky kladené na zdravý spánek. Když porovnáte SAMINA spánkový systém s jinou matrací, zjistíte, že je kompletně odlišně sestavená. Běžné spánkové podložky se skládají z nehybných roštů a silné matrace. U SAMINY je to opačně. SAMINA disponuje oboustranným vysoce pružným a volně pohyblivým lamelovým roštem a tím pádem k zabezpečení komfortního spánku už potřebuje jen 5 cm silnou kaučukovou matraci.“

„Dále můžeme SAMINA spánkový systém přirovnat ke stavbě lidského těla: základe systému je oboustranný lamelový rošt, který odpovídá svou důležitostí lidské kostře a opěrné soustavě. Má tu funkci, že je naše páteř v noci v ortopedicky správné poloze. 5 cm kaučuková matrace odpovídá svalové a vazivové tkáni a vyrovná nadměrný tlak v jednotlivých bodech, čímž se zajistí správné prokrvení. Podložka z ovčí vlny a deka mají stejnou funkci jako kůže u lidského organismu a udržují suché teplé ložní klima. A co SAMINA všechno umí, pane Švihálku, ucítíte za pár vteřin sama.“

Je pravdou, že nejlepší je produkt vyzkoušet. Při porovnání s ležením na klasické matraci, kdy necítíte oporu páteře a kdy při prověšení páteře tlačí jednotlivé páteřní obratle na meziobratlové ploténky je spánek nepohodlný.

My jsme měli tu možnost osobně si spaní na matracích a roštech SAMINA osobně vyzkoušet. K dispozici jsme měli dvě matrace. Jelikož novomanželé jistě budou rozdílných vah, nechali jsme z naší redakce vyspat kolegu 90kg a kolegyni o váze 55kg. Oba konstatovali jediné. Že se tak dobře ještě nikdy nevyspali. Pokud k tomu přičteme polštáře a přikrývky z ovčí vlny, je na ideální spánek i odpočinek přímo „zaděláno“

Již chápete, proč jsme v úvodu napsali, že na svou svatbu i své přátele budou novomanželé rádi vzpomínat každý den? Večer když půjdou spát a ráno když vstanou.

Udělejte novomanželům radost a dejte jim svatební dar který s láskou vydrží léta.

Vaše redakce svatebního serveru www.VseProSvatby.cz

11.06.2012, Redakční tým
Další články autora

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?