Taková nabídka se neodmítá - Romantická svatba na zámku Hluboká a svatební hostina i ubytování svatebních hostů na Hotelu Štekl ****.

Svatba na Hluboké a svatební hostina v Hotelu **** Štekl v bezprostředním sousedství zámku...

Zámecký hotel Štekl se nachází uprostřed překrásné a historicky bohaté krajiny Jižních Čech, v těsné blízkosti zámku Hluboká, který je jedním z nejnavštěvovanějších zámků České republiky.

Hotel Štekl je dnes výjimečný hned v několika směrech: svou polohou,  historií  a citlivým  skloubením profesionálních služeb s přátelskou domácí atmosférou. K dispozici je 5 apartmá, 13 kráslovských a 26 zámeckých pokojů, zařízených ve stejném stylu jako je interiér zámku Hluboká. Hostům slouží celkem 14 parkovacích míst v hotelové garáži a dalších 20 míst na venkovním parkovišti. Sportovně  založení hosté ocení Wellness Štekl, vybavený finskou saunou, krytým  bazénem s vodopádem a protiproudem, solariem, whirpoolem a posilovnou.

Elegantní prostředí hotelové restaurace "Pánů z Růže" reprezentuje nabídka mezinárodní i české kuchyně a samozřejmě výběr českých i zahraničních vín. Pro rodinné oslavy, romantické svatební hostiny a obchodní setkání si můžete pronajmout Regentský sál. Orangerie s celkovou kapacitou od 50-ti do 150-ti míst, propojená s prostornou terasou hotelu, je originálním místem pro pořádání větších svatebních hostin, rautů nebo banketů.

Pro slavnostní příležitosti zajišťujeme kompletní servis, mimo jiné romantické ubytování, svatební hostinu, svatební dort včetně výslužek, grilování na letní terase, služby profesionálního fotografa a kameramana, vizážistky, kadeřnice a floristky, živou hudbu všech žánrů, ohňostroje, kostýmované svatební oslavy, šermířské či kejklířské vystoupení, jízdu kočárem taženým koňmi a mnoho dalších doprovodných služeb.

Video vizitka:

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

"Romantický pobyt pro zamilované" (výhodný balíček)
- Ubytování na 1 noc v zámeckém pokoji
- Pokojové aranžmá (lahev sektu, jahody, ovoce, kytice růží)
- Pětichodové menu
- Snídaně na pokoj
To vše jen od 4590.- pro 2 osoby

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 387 967 491

E-mail: stekl@hotelstekl.cz

Internet: www.hotelstekl.cz

Adresa: Bezručova 141, 373 41 Hluboká nad Vltavou  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?