Plánujete svatbu v Litomyšli a nevíte kde? V hotelu Zlatá Hvězda máme dostatek zkušeností se svatebními hostinami, širokou nabídku rautů i slavnostních menu. Stačí nás navštívit, rádi vyjdeme vstříc Vašim požadavkům.

Romantická Litomyšl a Vaše svatba

svatby Litomyšl


Pro svatební hostinu si můžete zvolit jeden ze dvou salonků s kapacitou do 30 osob (1 salonek s bezbariérovým přístupem) nebo sál v 1. patře s kapacitou až 100 osob. Originálním prostorem je k sálu přiléhající zimní zahrada s venkovní terasou, kterou lze využít na podávání rautového občerstvení i grilování.

Rádi Vám doporučíme oddací místnost v Litomyšli a okolí, zajistíme fotografa či kameramana, živou i reprodukovanou hudbu, floristické služby. Dle přání je možné objednat kadeřnické i kosmetické služby na hotel. Pro Váš výjimečný den sestavíme menu dle Vašich představ, ať už dáváte přednost tradiční české nebo mezinárodní kuchyni. Naši zkušení kuchaři pro Vás připraví rautové občerstvení i venkovní grilování.

Novomanželům nabízíme luxusní apartmá za zvýhodněnou cenu, svatebním hostům je k dispozici 32 pokojů, všechny s koupelnou, TV, telefonem, wi-fi, část pokojů s vířivou vanou, saunou, parní kabinou. Parkování přímo před hotelem.

Nezapomenutelné fotografie s litomyšlským panorama můžete pořídit na vyhlídkové terase ve 3. patře hotelu, která je nejvyšším bodem náměstí a skýtá jedinečný výhled na historické centrum města.

Věříme, že budete spokojeni s nabídkou i kvalitou našich služeb a Váš svatební den bude i naším přispěním nezapomenutelným zážitkem. Bude nám potěšením, pokud se na nás obrátíte i v budoucnu, mnozí klienti u nás pořádají oslavy křtin a další rodinná setkání.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Při ubytování svatebních hostů poskytujeme slevy novomanželům na svatební apartmá

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 461 615 338

E-mail: zlata.hvezda@lit.cz

Internet: www.zlatahvezda.com

Adresa: Smetanovo náměstí 84, 570 01 Litomyšl  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?