V přírodním parku Hostýnské vrchy najdete Hotel***Zubříč. Je postaven ve stylu švýcarské horské chaty a nachází se 12 km severně od Bystřice pod Hostýnem směrem na Valašské Meziříčí ...

Svatba v hotelu Zubříč

 Rajnochovice u Bystřice pod Hostýnem

svatba na hotelu Zubříč

Na hotelu Zubříč pro Vás připravíme svatbu i vč.svatebního obřadu přesně podle Vašich požadavků a přání. Při přípravě svatby na hotelu Zubříč se Vám bude věnovat zkušený tým odborníků, který připraví od návrhu svatebního menu až po svatební výzdobu a objednávku svatebních dortů vše za Vás. Rezervovat si můžete buďto prostornou a útulnou restauraci se západní terasou (kapacita rest. až 100 osob - dle rozmístění stolů, terasa až pro 80 osob) nebo stylovou vinárnu s krbem, která má kapacitu až 80 osob.

Připravíme skvělé krajové, staročeské i mezinárodní speciality. Při svatebních oslavách můžete grilovat, strávit příjemné chvilky na hotelové terase, nebo se projít po okolí. Při pobytu či akci můžete také využít dalších služeb hotelu (sauna, masáže, perličková koupel, tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, biliárd, stolní fotbal, posilovna, ruské kuželky,...)

Ubytování je na příjemných pokojích s přistýlkami, lodžií s výhledem do přírody, s celkovou kapacitou 70-90 ubytovaných osob. V prostorné útulné jídelně se unavení po sportovním vyžití na tenisových kurtech, po cykloturistickém výletu, nebo jen tak po zaslouženém odpočinku, můžete vydatně občerstvit. Vybrat si můžete ze široké nabídky moravské, české i valašské kuchyně. Opravdu kvalitní tým kuchařů, pod vedením mistra šéfkuchaře, má pro Vás bohatou nabídku kulinářských specialit, se kterými se setkáte jen málokde. Široko-daleko vyhlášené jsou každoroční zvěřinové hody, které mají na hotelu Zubříč již mnohaletou tradici.

Navštivte hotel Zubříč a připravte si u nás Váši vysněnou svatbu. Těšíme se na Vás 

tel. 776 508 350, 603 395 259

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Pro svatby a ubytování svatebních hostů poskytujeme slevy

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: 776 508 350

E-mail: recepce@hotelzubric.cz

Internet: www.hotelzubric.cz

Adresa: Rajnochovice 17, 768 71 Rajnochovice  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?