Restaurace a pension Mlýnský domov se nachází pouhé 4km za hranicí Prahy 5. Svatba v penzionu a svatební hostiny v romantických prostorách pro 4-70 sedících osob a až 80 osob na raut. Svatby v penzionu i svatební hostina v penzionu pro svatby Mlýnský domov jsou klidné a kouzelné, proto nás přijďte navštívit. Práce svatební agentury je zdarma.

Pro svatby v penzionu je k dispozici pergola, v létě zahrádka, velká zahrada s dětským hřištěm, v zimě útulná zimní zahrada, možnost grilování v krbu. Menu již od 278,- Kč na osobu, žádné skryté poplatky, pronájem. AKCE PRO NAŠE SNOUBENCE! PRÁCE SVATEBNÍ AGENTURY ZCELA ZDARMA – svatební agentura sestaví harmonogram svatebního dne, projdeme s Vámi veškeré svatební dekorace i přípravy, tak abyste na nic nezapomněli, poradíme Vám kde sehnat svatební šaty za přijatelné ceny, profesionální svatební fotografy a kameramany, kadeřnici a vizážistku, hudebníky nebo DJ a mnoho dalšího. Zajistíme svatební kytice, květinovou výzdobu prostor, svatební dorty, koláčky i celé kompletní výslužky, u nás vyberete svatební oznámení i snubní prstýnky. Doporučíme zajímavá, romantická i netradiční místa, kde se při vyslovení svého ano, budete cítit jako v pohádce. V případě uspořádání svatebního obřadu u nás – výzdobu a koordinaci svatebního obřadu. Toužíte po originální a nezapomenutelné svatbě, která právě tu Vaší svatbu odliší od ostatních?! Pak právě pro Vás na základě Vašich zájmů, koníčků a životního stylu a vkusu vyhotovíme návrh jak by Vaše svatba mohla vypadat. Naším cílem je nejen celou svatbu sladit po designové stránce, ale zajistit i vkusnou a tématickou zábavu. Několik hodin příprav, osobních schůzek, konzultace prostřednictvím e-mailu a telefonu. V pořádání svatebních hostin i organizací máme mnohaleté zkušenosti. Stále sledujeme nové trendy a vylepšujeme. Naší největší touhou je, aby jste si užili svatební den a nemuseli se o nic starat. Nám můžete důvěřovat!!! Naše restaurace je ozvučena profesionální audio technikou. V teplých letních měsících jistě oceníte, že je naše restaurace klimatizována. Otevírací doba: po-so 11,30-23,00, neděle 11,30-21,00.

Recenze (zkušenosti klientů)

  • andrea.kahoun

    andrea.kahoun - 15.01.2013

    Děkujeme všem zaměstnancům Mlýnského domova za perfektní servis, vše bylo výborné! Speciální poděkování je pro paní Szenkovou, která nám vždy dobře poradila a myslela na věci, na které člověk nevzpomene, když se vdává poprvé :-)   My jsme měli svatbu 60 hostů, k dispozici jsme měli všechny prostory, včetně zahrádky která je ve dvoře, nikdo nás nerušil, vše bylo krásně nazdobené, čisté, prostě jako doma.  Využili jsme i penzion. Doporučujeme!

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

AKCE PRO NAŠE SNOUBENCE! PRÁCE SVATEBNÍ AGENTŮRY ZCELA ZDARMA

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: +420 257 960 420

E-mail: mlynskydomov@seznam.cz

Internet: www.svatbyahostiny.cz

Adresa: Náměstí 5. května 29, 252 25 Jinočany  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?