První neinvazivní klinika estetických, zeštíhlovacích a laserových zákroků v Česku. Účinně a bezpečně zkrášlujeme a formujeme postavu a pleť bez operací, skalpelu, bolestí a jizev pomoci moderní techniky. Nabízíme komplexní služby jako liposukce zmražením tukových buněk, kavitace, neinvazivní bezbolestná liposukce 3. generace, New Age Facelift, Bodylifting, odstranění pigmentových skvrn, jizev a strií, celulitidy, prodlužování řas Luxus Lashes, vyhlazení vrásek, omlazení a vypnutí pleti a kůže.

Recenze (zkušenosti klientů)

 • Mamirečka

  Mamirečka - 20.09.2017

  Mám s klinikou Yes Visage dobré zkušenosti. Nechala jsem si u nich v květnu prodloužit vlasy. Mám svých vlasů málo a také jsem je měla melírované blond. Vždy jsem toužila po dlouhých vlasech, ale nikdy mi nedorostly. Mám je jemné a je jich málo. Teď mám prameny dlouhé 45cm. Je to nádhera, jsem moc spokojená. Už jsem byla na posunutí, jednou, teď půjdu podruhé. Mám metodu micro rings. Spoje jsou trochu vidět, když se vlasy zvednou, nebo když hodně fouká vítr. Ale mě to neva. Jinak to vidět není.

 • JanaHruba

  JanaHruba - 21.12.2017

  Yes visage navštěvuji kvůli výplni rtů, protože se mi líbí když mají slečny hezké větší rty. Vždycky jsem o to usilovala různými rtěnkami, nebo lesky, ale teď když mám výplň tak si nemusím na pusu aspoň nic patlat a i tak vypadají hezky.

 • Malina

  Malina - 23.02.2018

  S prodlužováním vlasů a podobnými procedurami jsem nikdy dřív zkušenost neměla. Až před svatbou kdy jsem si nechala vlasy v Yes Vip prodloužit, protože jsem chtěla vysoký účes a to bych z mých krátkých vlasů neudělala.

 • Kamu

  Kamu - 04.07.2018

  Chodím na doplňování řas + párkrát výplně rtů. Vaši kliniku doporučuji protože mi řasy celkem často chválí a to mě těší. S výplní rtů jsem taky spojená výsledek je dost viditelný.

 • PolaD

  PolaD - 15.11.2018

  Na prodlužování vlasů chodím pouze do toho salonu a jsem maximálně spokojená. Už na pohled jde vidět, že jsou vlasy kvalitní a kadeřnice si s tím dává opravdu záležet, takže asi spoje a nějaké přechody nejdou vůbec znát.

 • ZuzanaP

  ZuzanaP - 12.12.2018

  Vlasy jsem si v saloně nechávala prodloužit už několikrát, tak jsem chtěla udělat účes i na svatbu mé kolegyně z práce. Nějaký ne moc extravagantní, jednoduchý ale přitom zajímavý. Musím říct, že některé kadeřnice mají fakt zlaté ruce, a tady to platí dvojnásob.

 • Cecilie

  Cecilie - 05.03.2019

  Čeká mě svatba a hledala jsem salon, který mi bude vyhovovat a hlavně i přípravu účesu až bude náš den. Mám za sebou zatím druhou návštěvu tohoto salonu, ale jsem maximálně spokojená s celou péčí.

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Adresa: Mánesova 917/28, 120 00 Praha-Vinohrady 

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?