Svatební obřady se konají v reprezentačních prostorách budovy Purkrabství. Svatebčanům je umožněno přijet auty k tzv. hornímu parkovišti a dvě auta až do hradu, před 2. hradní bránu.

Vstup do svatební síně s ideální kapacitou 35 ososb ale i více je přímo z hlavního nádvoří hradu.

Vzhledem k přítomnosti návštěvníků hradu na přístupových cestách i samotném nádvoří, žádáme se řídit pokyny městské policie a bezpečnostní agentury hradu.

Svatební obřady se konají obvykle o pátcích a sobotách po dobu, kdy je hrad věřejnosti přístupný a veškeré organizační podrobnosti je třeba projednat s matrikářkou paní Evou Cůbrovou na Úřadu městyse Karlštejn na tel: 311 681 213 nebo na emailu: matrika@obeckarlstejn.cz Ceny za svatby jsou následující: - oba občané ČR - 9 000,-Kč - 1 občan ČR a 1 cizinec (nebo bez trvalého pobytu na území ČR) - 10 000,-Kč - oba cizinci (nebo oba bez trvalého pobytu na území ČR) - 12 000,-Kč Možnost pořádání svatebních obřadů mimo reprezentační prostory: 1) v Sále předků, interiéru 1. prohlídkové trasy - v čase podvečerním, po odchodu poslední prohlídky. Termíny : pátky a soboty po dobu otevření hradu pro veřejnost. Cena obřadu: 20 000,-Kč 2) v exteriéru mezi Mariánskou a Velkou věží - svatba open air v termínech pátky a soboty po dobu otevření hradu pro veřejnost. Cena obřadu: 20 000,-Kč

  • místa pro obřad a oddávání

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 311681213

E-mail: matrika@obeckarlstejn.cz

Internet: www.hradkarlstejn.cz

Adresa: Hrad Karlštejn č.p.172, 26718 Karlštejn  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?