Poskytujeme kompletní svatební servis, rauty, hostiny i ubytování. Svatba v hotelu i restaurace pro svatební hostinu, k tomu služby na nejvyšší úrovni, svatební catering i oslava a ubytování pro svatební hosty. To jsou svatby v Golemův restaurant Praha. Svatba i svatební hostina v golem restaurant Praha bude jistě Vaším nezapomenutelným gastronomickým startem do manželství.

Restaurace a hotel na Praze 8 s dlouholetou tradicí bývá doporučována mnoha spokojenými novomanžely, kteří u nás měli svatební hostinu a rádi se vracejí na oslavu výročí.

Václav Klaus a Golemův restaurant Praha

Najdete u nás romantické prostředí restaurace pro svatební hostinu, kterou lze v letních měsících kombinovat s nezapomenutelnou oslavou v zahradní části vybavené ratanovým nábytkem a venkovním grilem. Náš restaurant je také vyhledáván snoubenci pro mnohá krásná zákoutí k fotografování novomanželů po svatbě. Interiér i exteriér je zdoben originálními malbami z Rudolfínského období.

K dispozici je luxusní rodinný hotel v klidném areálu bývalého statku z 18. století. Hotel má 12 pokojů vybavených stylovým dubovým nábytkem. Na pokojích je k dispozici sat.TV a více jak 300 satelitních programů, trezor, minibar, pevný i bezdrátový WiFi INTERNET, fén atd.

Součástí areálu je parkoviště pro 55 vozů snímané kamerovým systémem . V neposlední řadě si nás rodiny i firmy vybírají pro naši výbornou kuchyni a příznivé ceny.

Video vizitka:

Recenze (zkušenosti klientů)

  • Pavel Markovský

    Pavel Markovský - 08.05.2012

    Na výběru restaurace pro naši svatební hostinu jsme si dali hodně záležet. Po dlouhém rozhodování na podzim 2011 jsme zvolili nakonec Golemův restaurant. Líbilo se nám prostředí, ceny za menu a raut. Po fantastické hostině u nich jsme byli všichni opravdu spokojeni. Novomanželé Petra a Pavel Markovští

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 420 775 698 301

E-mail: golem@golem-praha.cz

Internet: www.golem-praha.cz

Adresa: Na Hlavní 21, 182 00 Praha 8  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?