Vyrábíme klasická, luxusní i žertovná svatební oznámení. Provádíme slepotisk, zlatotisk a termografii. Nabízíme i novoročenky

 

Vážení zákazníci, protože nás často oslovujete ohledně výroby svatebních fotoknih, dovolujeme si Vám nabídnout naši novou internetovou stránku www.pamas-fotokniha.cz zaměřenou na tisk fotoknih a jiných předmětů. Bez jakékoliv instalace si můžete vytvořit a objednat svou vlastní fotoknihu nejen ze svatby, ale i z dovolené, oslav a jiných příležitostí.

 

Budete se brzy brát, ale ještě o tomto slavnostním okamžiku nevědí svatební hosté? Nejvyšší příležitost jim s patřičnou noblesou oznámit, že se budete vdávat či ženit. Ideální možnosti je tištěné svatební oznámení. Nabízíme Vám svatební oznámení klasická ale samozřejmě i speciální – excelentní. Stačí si vybrat z naší pestré nabídky, rozeslat je svatebčanům, a pak si už pouze říci své „ano“.


Svatební oznámení zajistí přítomnost svatebčanů


Svatba je dozajista vzácný okamžik. A opravdu stylová svatební oznámení, která oslní svým jedinečným vzhledem na první pohled, jsou zárukou dostatečného počtu svatebních hostů. Naše svatební oznámení osloví jak ty nejnáročnější, tak dozajista se zalíbí i kvalitní oznámení za jedinečnou cenu. Samozřejmostí jsou nejrůznější luxusní provedení, ať už se to týká použití speciálního papíru či originálních detailů.


Dodáváme svatební oznámení zkompletovaná, s textem, který si sami zvolíte. Nezatěžujeme Vás tedy zbytečnostmi, jelikož si jsme moc dobře vědomi, kolik povinností stojí před zasnoubeným párem ve dnech plných předsvatebního spěchu a shonu. Vyrábíme svatební oznámení tradičními metodami, mezi které se řadí kupříkladu ražba či termotisk, ale můžeme Vám zajistit i svatební oznámení z dílen slepotisku, termografie a mnohých dalších.


Doplňky jako naprostá nutnost


Pokud se rozhodnete objednat si Vaše svatební oznámení právě u nás, Pamas Bohémia, nezapomeňte na tak důležité detaily jako například doplňky oznámení. Připravili jsme si pro Vás vzorkovníky barev a písma, abyste se na vlastní oči přesvědčili, jak bude ta či ona barva vypadat vytištěná. Nabízíme Vám několik desítek originálních mott na svatební oznámení. Stačí si jen vybrat!

 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: +420 572 635 417

E-mail: pamas@pamas.cz

Internet: www.pamas.cz

Adresa: Přemysla Otakara II. 2476, 688 01 Uherský Brod  Mapa

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?