Přemýšlíte o romantické svatbě na zámku. Pak původní Úsobská tvrz a dnes romantický zámek Vám mohou být vstupní branou do stavu manželského. Na zámku i o kompletní přípravu Vaší svatby se postará sl.Radka Beránková.

Romantické prostory, komnaty i zahrady zámku Úsobí jsou Vám plně k dispozici.

Svatební obřad

Své „ANO“ si můžete říct v obnovené kapli z poloviny 18. století, zasvěcené Panně Marii, Sv. Donátu a Sv. Floriánovi. Pokud dáte přednost obřadu pod širým nebem nebo ve svatebním altánu, pak jsou Vám k dispozici prostory nádvoří či francouzského parku. Pro svatební obřad ve vnitřních prostorách zámku je Vám k dispozici bezpočet komnat a dalších prostor.

Svatební hostina

Pro svatební hostiny a taneční zábavu máme připraven Rytířský a Erbovní sál. Tyto dva sály jsou navzájem propojeny a skýtají tak dostatek prostoru i pohodlí. 

Svatební oslavy, raut a bar

Pro pozdější hodiny Vašich svatebních oslav nabízíme obložené mísy rozličných druhů, grilování (pečené sele, kýty, ražniči, steaky), apod. Konzultujte Vaše přání s naším šéfkuchařem a ochutnejte naše speciality. Samozřejmostí je i bar azkušená obsluha.

Ubytování na zámku

Co by to bylo za romantiku, kdybychom Vám nenabídli ubytování na zámku. Originální komnaty jsou samozřejmě vybaveny dobovým nábytkem, samozřejmě ale také koupelnou, WC a TV přijímačem.

Navštivte zámek Úsobí v Havlíčkobrodském okrese a nechte se unést originální romantickou idylkou.  

Recenze (zkušenosti klientů)

  • Leniiik15

    Leniiik15 - 03.08.2012

    Chtěli bychom s manželem moc poděkovat za úžasnou svatbu na zámku v Úsobí a hlavně Radce Beránkové a Martinu Polákovi, kteří nám vytvořili krásné prostředí pro náš svatební den. Vše proběhlo parádně, Radka byla na mobilu k zastižení ve dne v noci a se vším nám vyšla vstříc. Zvládla to krásně všechno připravit, od výzdoby celého obřadu, který probíhal venku, až po prostření svatebního stolu a všeho okolo. Za nás můžu Radku Beránkovou na přípravu svatby doporučit. Vše totiž také díky ní klaplo na jedničku. Hned bychom si to zopakovali!!! Děkujeme moc!!! Lenka a Petr

  • andnova

    andnova - 29.05.2013

    Děkujeme za nádhernou svatbu, zde na zámečku, prostředí zámku Úsobí je úžasné, personál usměvavý vstřícný, jídlo vynikající. Organizaci celého dne můžeme jen doporučovat. Ještě jednou díky Andy a Honza

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 420 737 182 938

E-mail: Zamekusobi.sluzby@gmail.com

Internet: www.zamekusobi.cz

Adresa: Úsobí 1, 582 54 Úsobí  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?