Rodinný hotel v Telči, městě UNESCO, vzniklý citlivou rekonstrukcí bývalého družstevního lihovaru. S kapacitou 92 lůžek, restaurací, salonky a společenským sálem největší hotel v Telči a okolí s travnatým atriem jako stvořeným pro pořádání svatebních hostin a rautů.

Víme, jak nelehké může být připravit váš Velký Den. Proto nám bude ohromnou ctí být vám nápomocni při jeho přípravě a velmi rádi se chopíme tohoto úkolu, abychom vám připravili ten nejlepší svatební den, na který budete rádi vzpomínat a těšit se tak ze společného života, který začne právě v tento den, kdy si vzájemně řeknete „Ano“.

V našem hotelu, který svou kapacitou jak ubytování, tak společenských místností může pojmout svatební hostinu až pro 100 svatebčanů pro Vás rádi připravíme vše, na co si vzpomenete, od příprav před svatbou, možnost konání obřadu přímo v hotelu přes svatební hostinu až po večerní raut se zahradní party a ohňostrojem, bedete-li si přát.

V hotelu je Bílý salonek pro svatby do 24 osob, Banketní salonek pro až 56 svatebčanů a Společenský sál pro svatby od 50 do 110 svatebčanů. Ze všech salonků je přímý vstup na travnaté atrium hotelu, kde lze pořádat rauty, grilování i jakékoliv zahradní oslavy a akce.

 

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi vám zašleme podrobné informace a nezávaznou cenovou nabídku připravenou individuálně pro každého zájemce o konání svatební hostiny.

 

Udělejte krok správným směrem a vezměte se v Telči, městě šťastných lásek…

 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: +420 567 223 315

E-mail: recepce@hotel-anton.cz

Internet: www.hotel-anton.cz

Adresa: Slavatovská 92, 588 56 TELČ  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?