Prožijte svoji výjimečnou životní událost v romantickém hotelu ve svatebním apartmá s vířivkou. Svatební hostinu vám uspořádáme ve stylové restauraci. Váš svatební obřad vyzdobíme květinami na svěží zahradě s bazénem. Novomanželům připravíme romantické wellness, svatebním hostům ogrilujeme selátko, uspořádáme coctail schow nebo pozveme DJ, aby Vás bavil svou hudební produkcí na ozvučené zahradě u bazénu.

Lux hotel Onyx**** Brno

Lux Hotel Onyx ve Svinošicích je jako stvořený pro nádherné romantické nezapomenutelné chvíle prožité při vašem neopakovatelném životním jubileu. Prožijte svoji výjimečnou životní událost v romantickém hotelu ve svatebním apartmá s vířivkou. Svatební hostinu vám uspořádáme ve stylové restauraci. Váš svatební obřad vyzdobíme květinami na svěží zahradě s bazénem. ¨
Novomanželům připravíme romantické wellness při svíčkách a hudbě. 
Svatebním hostům ogrilujeme selátko, uspořádáme coctail schow nebo připravíme soutěže u bazénu.
Taktéž můžeme pozvat DJ, aby Vás bavil svou hudební produkcí na ozvučené zahradě u bazénu. Ubytovat se můžete v našich osmi luxusních pokojích. Vaše hosty, kteří u nás nebudou nocovat, přivezeme a odvezeme naším VIP busem, nebo jim zajistíme ubytování v nejbližším hotelu.Připravíme Vám originální svatební tabuli a svatební výzdobu v kompozici barev dle vašeho výběru.
Na základě Vašeho přání se postaráme jak o přípravu vybraného svatebního menu a celé svatební hostiny, tak i o přípravu svatby formou služeb svatební agentury. Nabídneme Vám svatební výzdobu i květiny, kadeřnické služby, svatební doplňky, pozvánky i svatební oznámení stejně jako odvoz na svatbu limuzínou. Taktéž můžeme zabezpečit hudební vystoupení vámi oblíbených interpretů. Zajistíme fotografické služby nebo pořízení video záznamu.
Těšit se můžete na vstřícný personál a majitele, který se postará o maximální spokojenost novomanželů i svatebních hostů.

Recenze (zkušenosti klientů)

  • Roman

    Roman - 14.08.2013

    V minulosti jsem pro řadu velmi náročných přátel zorganizoval nejednu svatbu či oslavu narozenin a po čerstvé zkušenosti v LUXHOTELU ONYX ve Svinošicích musím ventilovat své nadšení! Od letitého přítele jsem dostal zadání asi v tomto znění: Realizace svatební oslavy v luxusním, diskrétním prostředí za předpokladu perfektního servisu, ubytování a doprovodných služeb, a to včetně uzavření celého areálu pouze pro něj na dva dny a dvě noci. Po předchozím doporučení jsme se rozhodli pro LUXHOTEL ONYX a už první obhlídka místa nás příjemně překvapila. Čekalo na nás luxusní prostředí nabízející příjemnou restauraci, nadstandardní ubytování v kombinaci s dalšími doplňky jako je vnitřní bazén, sauna, vířivky, venkovní bazén s barem, možnost masáží atd. Objektem nás provedl přímo pan majitel a provozovatel Marcel Ščuka, se kterým jsme při následujících třech schůzkách řešili osobně veškerou organizaci akce vč. sestavení menu, časového plánu atp. Pan majitel byl posléze na akci osobně přítomen, vše si ohlídal do posledního detailu a snažil se vyjít maximálně vstříc (včetně možnosti dodání vlastního vína přímo od našeho sommeliera, za které si účtoval pouze symbolické korkovné). Akce samotná probíhala perfektně dle naplánovaného harmonogramu. Personál byl naprosto profesionální a příjemný s velmi osobním a taktním přístupem k svatebčanům a jejich hostům. Servis působil dojmem sehraného profesionálního týmu a hlavní číšník (pan Horáček) by se pro spokojenost klientů doslova „přetrhl“ (vč. situace, kdy poslední klient usnul únavou ve venkovní vířivce asi ve 4 hodiny ráno pod jeho osobním dohledem). Co se týče kvality jídla a úrovně servírování, nenašli jsme chybu. Poměrně složité menu bylo servírováno přesně dle časového plánu a bez jediného náznaku problému. Shrnuto a podtrženo – LUXHOTEL ONYX mohu maximálně doporučit a pokud se mi podobné zadání naskytne v budoucnu (tedy zajištění akce v luxusním, komorním a vysoce profesionálním prostředí), určite se sem rád vrátím. Roman

  • Jirka P

    Jirka P - 30.09.2013

    Luxhotel Onyx můžeme vřele doporučit všem novomanželům i ostatním hostům. Vše bylo naplánováno a dodrženo dle předem pečlivě dohodnutého plánu. Pan majitel Ščuka vystupuje jako opravdový profesionál ve svém oboru. Z naší svatby nám udělal nezapomenutelný žážitek. Vše hodnotíme naprosto kladně - domluvou počínaje, velmi milou a profesionální obsluhou, jídlem, ubytováním a celkovou pohodou konče. Do tohoto hotelu se budeme rádi vracet oslavit své výročí. Kdo má rád preciznost, umí věnovat čas přípravě a umí si nechat poradit, nemůže psát takové nesmyslné informace jako uživatelka na tomto webu. Pokud chcete zažít poklidnou, ničím nerušenou svatbu, neváhejte.

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 724187437

E-mail: m.scuka@luxhotel-onyx.cz

Internet: luxhotel-onyx.cz

Adresa: Svinošice 113, 67922 Svinošice  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?