Naše floristická firma KVĚTINY BABETA byla založena v roce 2003, přestože jsme malá firma snažíme se našim zákazníkům nabízet kompletní služby vazby květin a výzdobu interiérů ke všem příležitostem na vysoké úrovni. Preferujeme osobní přístup ke klientům.

Pro zvýšení odborné kvalifikace jsme v roce 2009 složily Mistrovskou floristickou zkoušku asociace floristického designu a máme nyní oprávnění používat titul MISTR FLORISTA. 

Plánujete-li svatbu,na našich stránkách najdete několik rad a informací, týkající se výběru té pravé svatební kytice. Důležité je, aby květina zdůraznila nejen celý slavnostní okamžik, ale také osobitost nevěsty a její vkus. Naší filozofií je individuální přístup k zákazníkům, respektování jejich představ, přání a finančních možností.Nejdůležitější je spokojenost klientů.

Svatební kytice je jedním z nejdůležitějších doplňků svatby.
Každá květina má svůj význam.Svatební vazba je velmi specifická a zajímavá.

Měla by ladit :

  •  s typem nevěsty
  •  se svatebními šaty
  •  líčením
  •  barvou vlasů
  •  velikostí,ale také se stylem svatební oslavy

Kytice musí být zhotovena, jako šaty nevěstě na míru. Proto kytice v našem katalogu použijte pouze jako inspiraci, jaké kytice se dají udělat. Nebo Vás zaujme nějaký detail, který by ve Vaší kytici neměl chybět. Floristika je úžasná tím, že se neustále vyvíjí, používá různé detaily a výsledkem práce je vždy originál. Málokdy uděláte dvě stejné věci. Proto, i když si vyberete kytici podle obrázku, bude ta Vaše stejná, ale v některých maličkostech se bude lišit.

Obecně platí, že povoleno je to, co se líbí Vám. Myslete také na to, aby svatební kytice barevně a stylem ladila a s oblekem ženicha, který bude mít v klopě malou kytičku –KORSÁŽ,která je ke svatební kytici ZDARMA. V našem svatebním katalogu na našich internetových stránkách najdete pro inspiraci několik druhů vazeb. Vyberte si tvar a druh květin. My Vám potom nabídneme několik možných variant zpracování.

Vaše nápady budou vítány a společné s našimi zkušenostmi je provedeme k naší, ale hlavně k Vaší spokojenosti. Pojďte tedy s námi, vstoupit do světa plného květin a vůní, zatím jen prostřednictvím našeho katalogu. Doufáme, že Vás nějaké dílo zaujme.

www.kvetinybabeta.cz/svatebni-kytice-pro-nevestu/                                                          

 

 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Korsáž pro ženicha ke svatební kytici zdarma.

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: 603 791 609

E-mail: info@kvetinybabeta.cz

Internet: www.kvetinybabeta.cz

Adresa: ,  Praha 4 - Kunratice  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?