La Fresca je citlivě zrekonstruovaný hotel situovaný přímo v srdci Kroměříže na Velkém náměstí. Nabízíme dokonalé spojení moderního komfortu a romantické historické atmosféry. Hotel disponuje kapacitou 27 lůžek v romantických pokojích a apartmánech, které splňují veškeré standardy **** kategorie.

Svatby v Kroměříži - Hotel La Fresca

Nabízíme ubytování novomanželů i svatebčanů v našem hotelu La Fresca. Pokoje jsou vybaveny stylovým secesním nábytkem, ale také klimatizací, pohodlnými ergonomickými matracemi a do všech pokojů i restaurace je možný bezbariérový přístup. Novomanželé se mohou těšit na nejlepší romanticky vyzdobené apartmá, kde na ně bude čekat láhev vychlazeného sektu.

Rádi pro Vás uspořádáme slavnostní oběd a hostinu v naší hotelové restauraci La Fresca. Restaurace je držitelem certifikátu Czech Specials, ale připravujeme i mezinárodní kuchyni. Nabídneme Vám také vegetariánskou stravu. Svatební menu sestavíme na míru dle Vašich přání.  Nabízíme také možnost připravit slavnostní oběd v prostorách historických sálů Arcibiskupského paláce.

Rádi pro Vás zařídíme vše potřebné, spolupracujeme s floristkou Evou Navrátilovou a šikovným fotografem Filipem Matuškou. Zorganizujeme pro Vás i obřad v prostorách Arcibiskupského zámku, který je zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, v jeho zahradách nebo ve starobylém gotickém Chrámu sv. Mořice. V případě ubytování svatebčanů v našem hotelu Vám poskytmene 10% slevu z celkové částky ubytování.

Těšíme se na Vás!

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva 10 %

V případě ubytování svatebčanů v našem hotelu Vám poskytneme 10% slevu z celkové částky ubytování.

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: 573 335 404

E-mail: hotel@lafresca.cz

Internet: www.lafresca.cz

Adresa: Velké náměstí 109/55, 76701 Kroměříž  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?