Stylové svatby – doplňky, květiny, služby.
- dovoz a prodej svatebních doplňků a dekorací
- e-shop a vlastní prodejna v Praze
- vlastní dekorační servis, svatební floristika
- tematické a stylové svatby na míru
- svatební koordinace

_LHA9973K.jpg

Máme vše co potřebujete pro svůj vyjímečný svatební den …

 

Potřebujete produkty a slavnostní dekorace ?

Od roku 2007 jsme dovozci party produktů, balónků a svatebních dekorací. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní ceny. Máme dvě prodejny v Praze. Naši svatební provozovnu najdete v největším pražském svatebním centru Adina v ulici Tupolevova 747.

Hledáte dobré tipy pro Vaši svatbu nebo oslavu a dodávku zboží přímo do domu ?

Jako první v ČR jsme zprovoznili rozsáhlý prodejní a informační party portál www.mojeparty.cz a překvapili veřejnost službami, které na zdejším trhu dosud chyběly. Velmi rychle jsme se rozšířili i do oblasti svateb - www.svatebnivyzdoba.cz 

Potřebujete kompletní, beztarostné a profesionální řešení ? Kdo tvoří náš tým ?

Naší prioritou je nabídnou služby jako celek. Máme svůj profesionální dekoratérský tým a organizační zázemí pro realizaci tzv.akce na klíč. Naši floristé umí květinové aranže, vytvořit slavnostní stolování a dodat každé svatbě stylově působivou atmosféru. V oblasti balónkových dekorací jsme absolvovali školení od nejlepších zahraničních lektorů. Produkci a koordinaci svateb u nás zajišťují spolehliví, zkušení koordinátoři s organizačními schopnostmi a empatií.

Potřebujete kvalitu a cenovou transparentnost ?

Profesionalita a serióznost -  firemní motto, které nechceme ztratit. Ručíme za svůj tým a spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří nás nikdy nezklamali. Vytváříme transparentní položkové kalkulace, které posilují korektní vztah mezi klientem a námi. Návrh stylové svatby je u nás zdarma.

Potřebujete originalitu, kreativní a osobní přístup, výjímečnost, preciznost a dokonalost ?

Tato slova nás spojují ... Nechceme být průměrní a umíme naslouchat i Vám. Rádi hledáme originální řešení. Fandíme klientům, které se chtějí odlišit a svatbu prožít jinak než ostatní. Inspirují nás stylové a tematické svatby.

Chcete si vybrat zboží osobně, inspirovat se, poradit s vlastní  svatbou , dozvědět se více ...?

Navštivte naši svatební provozovnu   – Svatební centrum Adina – MojeParty.cz , Tupolevova 747, Praha 9 nebo  prodejnu dekorací Party, svatby, oslavy – Pod Rapidem 3, Praha 10

Přemýšlíte o svatbě a chcete zjistit jaký typ svatby si zvolit a dozvědět se o možnostech svatební koordinace a využití dalších svatebních služeb ? Nabízíme Vám možnost domluvit  si neplacenou konzultaci ve Svatebním centru Adina Letňany. Schůzku si objednejte na info@mojeparty.cz .

 

www.mojeparty.cz

www.svatebnivyzdoba.cz

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Sleva  

Zde naleznete aktuální nabídky firem. Poskytují-li slevy, po přihlášení lze vytisknout slevový kupon.

Kontakt

Telefon: 602 961 214

E-mail: Renata.krnakova@mojeparty.cz

Internet: www.mojeparty.cz

Adresa: Pod Rapidem 3, 110 00 Praha 10  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?