NEWPORT CAR - Pronájem exkluzivních vozů pro všechny příležitosti s řidičem.

  

Chcete mít krásné fotografie, jedinečné zážitky, nezapomenutelné okamžiky, skutečnou reprezentaci?

Naše firma se jmenuje Newport Car, což je v překladu „nový přístav“.

A protože věříme, že každý začátek je důležitý, o čemž svědčí i tolik rozšířená astrologie či numerologie, která vychází z toho, že v každém počátku se skrývá celá budoucnost, vynasnažíme se, abyste na svou cestu vyjeli s elegancí, noblesou, tradicí, precizností a krásou.

Proto vám jako jediná firma v ČR nabízíme k zapůjčení  šlechtice mezi vozy - vůz Rolls Royce Silver Seraph s řidičem, abyste nenechali nic náhodě a do svého „nového přístavu“ se vydali právě s kvalitou, tradicí a láskou. K tomu vám přejeme, aby při vás stála Seraph (v překladu božská bytost nejvyššího řádu). V naší nabídce máme také krásné České veterány, jako například Tatru 87 nebo Škodu Felicii Cabrio. Dále nabízíme přepravu novým sedmimístným mikrobusem VW.

V naší nabídce máme také dvě prodloužené limuzíny Rolls-Royce Stretch Limousine v kombinaci black&white. Vlajková loď od Mercedesu v prodloužené verzi S Class a krásné české veterány, jako například Tatru 87 nebo Škodu Felicii Cabrio. Dále nabízíme přepravu novým sedmimístným mikrobusem VW.

 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 608 402 850

E-mail: david.ksica@seznam.cz

Internet: www.newportcar.cz

Adresa: Veverská Bítýška, 664 71 Brno - venkov  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?