Rádi pro Vám zajistíme kompletní svatební hostinu.

    

 

Svatebním hostům našeho penzionu nabízíme tyto služby:

- uzamčené parkoviště

klimatizace na všech pokojích

 wifi připojení

bezbarierový přístup

letní terasa s grilem

úschovna kol

možnost posezení ve vinném sklípku

zajištění tenisových kurtů v nedalekém sportovním arealu

restauraci

salonek

- venkovní vířivka a sauna

a mnohé další…

Penzion U hroznu se nachází v centru města Velké Bílovice, největší vinařské obce v České republice. Leží v jedné z nejatraktivnějších oblastí Jižní Moravy, kde můžete objevovat krásy našeho kraje, at už jde o tradiční folklór, přírodní biosferickou rezervaci Pálava či památky unikátního LVA, který je zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Penzion poskytuje vhodné ubytování jak při rodinných dovolených, služebních cestách,pouhé 3km od dalnice Brno-Bratislava, tak i při cestách za vínem. Okolní terén je zvláště vhodný pro milovníky cykloturistiky.

Ubytování:

7x 2-lůžkových pokojů
2x 4-lůžkových pokojů
2x junior suite

Převážná část pokojů se nachází v prvním patře a to polovina s výhledem na náměstí, který obzvlášt ocení návštěvníci folklorních oslav konaných přímo na náměstí, a druhá polovina jsou pokoje se střešním oknem situovány do klidné části dvora. Všechny pokoje jsou standartně vybaveny vlastní koupelnou se soc.zař., Tv, klimatizací, většina pokojů má možnost wifi připojení. Můžete si vybrat pokoj který Vám bude vyhovovat, jednolůžkový,dvoulůžkový, třílůžkový nebo čtyřlůžkový s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, na všechny pokoje v případě potřeby je možné přidat kvalitní rozkládací přistýlku.

Přijeďte k nám poznat pohostinost našeho kraje :-)

Recenze (zkušenosti klientů)

  • Nika

    Nika - 20.06.2014

    minulí týden jsme měli svatbu v penzionu a vše dopadlo na jedničku, moc jsme byli spokojeni a přístupem personálu a paní domácí, výborná svíčková a krásný raut. doporučuji všem 

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 777207440

E-mail: info@uhroznu.cz

Internet: www.uhroznu.cz

Adresa: náměstí Osvoboditelů 382, 69102 Velké Bílovice  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?