Svatební e-shop s exkluzivním svatebním zbožím pro dokonalou a nezapomenutelnou svatbu.

 Svatební přípravy: Trendy pro dokonalou svatbu

Připravujete svatbu a chcete, aby si z ní vaši hosté odnesli nezapomenutelné zážitky a vzpomínky? Čím větší péči věnujete plánování svatby, tím dokonalejší bude výsledek. Představujeme vám svatební trendy, které pozvednou vaši svatební oslavu na jinou úroveň.

Je to den, který dlouho dopředu plánujete, těšíte se na něj a dolaďujete jej do posledního detailu, aby byl skutečně nezapomenutelný. Přípravy na svatbu nemusí být přitom hororovým obdobím plným stresu. Pokud si předem uděláte plán, ujasníte si své představy a zároveň se zorientujete ve svatebních trendech, ve finále dospějete k dokonalé svatební oslavě, na kterou nezapomene žádný z jejích účastníků. Zjišťovali jsme, bez jakých věcí se moderní svatba rozhodně neobejde:

  Svatební diář

Je jedno, jestli plánujete svatbu pro nejbližší příbuzné, nebo hodláte pozvat půl okresu, příprava svatby s sebou nese zařizování tolika věcí, že je naprosto vyloučené, abyste je nosili pouze v hlavě. Chaotický systém papírků po kapsách vám také příliš nepomůže a spíše vám přípravy znechutí. Svůj velký den plánujte stylově a pořiďte si svatební diář , který se stal v poslední době hitem všech nevěst. Ve dvaceti různých záložkách vás provede plánováním svatby a budete mít jistotu, že jste na nic nezapomněla. Společně s ním dokážete bez problémů zorganizovat například harmonogram svatebního dne, rozpočet svatby, seznam svatebních darů a všechny další nezbytné položky. A až bude po všem, zůstane vám diář jako neopakovatelný suvenýr a jakýsi deník z významného období vašeho života.

 Jmenovky na svatební stůl

Zcela jistě si můžete jmenovky na svatební hostinu vlastnoručně napsat na přehnutý kousek čtvrtky, ale pokud chcete mít skutečně stylovou svatbu dotaženou do všech detailů, sáhněte raději po důstojnější variantě. Svatební jmenovky jsou v současné době k dostání v mnoha nápaditých a moderních variantách. Jak by se vám líbilo mít například jména hostů vyrytá na kávových lžičkách, nebo skleničkách, které najde každý ze svatebních hostů na svém místě u stolu? Velkým hitem jsou také akrylátové jmenovky, které se hodí k čistému a elegantnímu stylu svatby.

  Dárky pro svatební hosty

Stalo se tradicí obdarovat své svatební hosty malou pozorností, která jim bude nejen připomínat váš velký den, ale zároveň jim tak dáte najevo, že si jejich přítomnosti vážíte a je vám vzácná. Kromě obligátní sladké výslužky si tak připravte i stylové dárky pro svatební hosty. Nemusí přitom jít o nijak nákladné dary, které zatíží váš svatební rozpočet. Počítá se nápad a originální myšlenka. Finančně nenáročnou, a přitom velmi sympatickou, variantou je například svatební tužka , na které budou uvedena vaše jména i datum svatby. Nesmírně elegantní a vděčné jsou také skleničky s vyrytými jmény, případně i datem, ze kterých si vaši hosté připijí na vaše zdraví a pak si je mohou odnést domů jako drobný dárek.

 Figurky na svatební dort

Figurky na svatební dort už dávno nereprezentují kýčovité postavičky ženicha a nevěsty, případně pozlacených labutí či hrdliček, trůnících na vrcholku těžkého přezdobeného dortu. Naštěstí se svatební trendy ubírají směrem k čisté a jednoduché eleganci a ve stejném stylu byste měli volit i ozdoby svého svatebního dortu. Místo postaviček (lhostejno zda lidských, nebo zvířecích) sáhněte raději například po monogramech z čirého akrylátu . Nejsou zdaleka tak těžkopádné a hřmotné jako klasické svatební figurky, hodí se ke každému svatebnímu stylu (ať už modernímu, nebo klasickému) a na pohled i na fotografiích působí mimořádně elegantně a vzdušně.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 604 577 153

E-mail: info@svatebni-diar.cz

Internet: www.svatebni-diar.cz

Adresa: Otradovická 737/23, 142 00 Praha 4  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?