Útulný penzion s nádechem starého vodního mlýna, nacházející se v blízkosti potůčku, jenž je obklopen malebnou přírodou, vytváří kouzelné a zároveň diskrétní prostředí pro Váš šťastný den.

PENZION MLÝN ROPICE

Pokud se rozhodnete uskutečnit svou svatbu v Penzionu Mlýn, vězte, že vstoupíte do řady desítek spokojených párů, kterým se zde již řadu let v soboty od května do října rozezněly pomyslné svatební zvony a na tento den jen tak nezapomenete ani Vy, ani Vaši blízcí díky profesionálnímu týmu kuchařů a číšníků, pohádkovému venkovnímu obřadu a krásné památce v podobě svatebních fotografií vytvořených ve zdejší kouzelné přírodě.

 

Nabídneme Vám výběr ze spousty lahodných a rozmanitých svatebních menu, výborné domácí svatební koláčky a profesionální přístup.

Okolo Penzionu se nachází mnoho okouzlujících míst pro realizaci svatebních fotografií a venkovního obřadu, stačí si vybrat.

Penzion umožňuje ubytování pro 29 hostů v sedmi komfortních pokojích a jednom apartmánu v jednotném stylu s klimatizací a bezdrátovým připojením k internetu.

Dětem svatebčanů a nejen jim nabízíme spoustou atrakcí a vyžití během svatby. Dětské hřiště, spoustu venkovních her a dětmi milovaná zvířátka v podobě koziček a králíčků.

Jsme také Vaším partnerem pro úspěšný obchod, nabízíme prostory pro pracovní porady, setkání, prezentace, firemní večírky či teambuldingové akce. U nás si můžete také uspořádat semináře, školení a všechny možné společenské události, ať se jedná o narozeniny, výročí, svatby či tematické akce.

Těšíme se na Vás,

Penzion Mlýn Ropice

 

 

 

 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: +420 606 674 971

E-mail: Info@mlynropice.cz

Internet: www.mlynropice.cz

Adresa: Ropice 68, 739 56   Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?