Nabízíme kompletní služby pro zajištění Vaší svatby. Rádi Vám zajistíme obřad, výzdobu zvolených prostor i svatební tabuli.

 
Můžeme Vám připravit jakýkoli z naších salonků, v letních měsících doporučujeme využít prostor rozkvetlé hotelové zahrady.  V případě Vašeho přání uspořádat obřad ve Vámi zvoleném místě (např.hrad, zámek, park atd.), zajistíme přípravu i těchto postor.
Jako dárek novomanželům nabízíme zdarma noc v prezidentském apartmá s vířivou vanou, obývacím pokojem a prostornou ložnicí. Tato akce platí při svatbě nad 25 osob.
 
Opravdu netradiční zážitek Vás čeká v případě, že si zvolíte jako obřadní místo horkovzdušný balón. Balón bude upoután nad hotelovou zahradou ve výšce 30 m. Svatebčané se zatím usadí k prostřeným stolům, oslavují a čekají až se zamilovaní snoubenci vrátí z nebeských výšin.
 
Nedílnou součástí svatebního dne je profesionálně připravená svatební hostina. Naši kuchaři Vám sestaví kompletní tabuli ať již formou menu nebo formou rautu. 
 
Svatební místnosti vyzdobíme závěsnými girlandami, banketními ubrusy, skirtingem, saténem. Stoly dozdobíme plátěnými ubrousky, svíčkami a drobnými doplňky.
 
Veškeré informace Vám sdělí:
F&B Manager, Iveta Dočkalová
Telefon: +420 602 561 550
Email: provozni@hotel-jana.cz, hotel@hotel-jana.cz
Web: www.hotel-jana.cz

 

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 420 581 833 111

E-mail: hotel@hotel-jana.cz

Internet: www.hotel-jana.cz

Adresa: Koliby 2, 750 02 Přerov  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?