Pobyt v Hotelu Ochsendorf je ideální jak pro zimní lyžařskou dovolenou, tak i pro letní výlety nejen po malebné krušnohorské přírodě, ale svádí i k návštěvě nejvýznamnějších českých lázní Karlových Varů (24 km) nebo proslulých lázní Jáchymov (19 km). Pouze několik málo kilometrů se nachází Aquapark v Potůčkách a díky tomu se stává pobyt v Hotelu Ochsendorf ideální rodinnou dovolenou.

 
Hotel Ochsendorf je hotel ***+ kategorie, umístěný v Krušných Horách, 25 km od známého českého lázeňského města Karlovy Vary.  Hotel nabízí komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích rozdílných kategorií. Nachází se v romantické krajině na okraji obce Horní Blatná. V okolí jsou ideální podmínky pro sport i relaxaci během celého roku a mnoho zajímavostí stojících za návštěvu.
 
Horní Blatná Hotel Ochsendorf ubytování :
Hotel Ochsendorf nabízí 40 lůžek v pokojích různých kategorií - 11x dvojlůžkový, 4x mezonet, 2x aparmány a 1x apartmá De Lux. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Každý pokoj je vybavený satelitním tv, sprchou a wc, telefonem a vysoušečem vlasů. Pokoje v prvním patře mají přístup na balkón.
 
Vnitřní restaurace a letní venkovní terasa se 40 místy podává vybrané pokrmy české kuchyně, včetně specialit. Snídaně - švédský stůl, večeře - výběr ze 3 menu. Restaurace Hotelu Ochsendorf je také ideálním místem pro pořádání oslav, banketů a školení v klidném horském prostředí Krušných Hor.
 
Hosté mohou využít saunu a whirlpool přímo v hotelu. Venkovní parkoviště je 24 hodin denně monitorováno kamerovým systémem. Návštěvníci mohou zanechat svá kola a lyže v hotelové šatně. Hotelovým hostům je k dispozici připojení na Internet.
 
V okolí obce se nacházejí ideální terény s různým stupněm obtížnosti napojené na celou síť pěších stezek i cyklostezek západního Krušnohoří. Pro začínající i pokročilé horolezce je zde překrásná lokalita "Strašidla" s pískovcovými stěnami. Dobré podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování.
 
Horní Blatná je jedním z měst se zachovalým renesančním půdorysem s renesančními a barokními domy. Z náměstí, kterému dominuje pozdně gotická stavba kostela sv. Vavřince, vychází naučná stezka na blízký Blatenský vrch, kde se nachází rozhledna. Poblíž vrcholu najdete památky středověkého dolování cínových rud v podobě hlubokých propadlin připomínajících propasti - cháněná přírodní památka Vlčí jámy. Zvláštností je také celoroční výskyt sněhu a ledu na jejich dnech.

Recenze (zkušenosti klientů)

Napsat recenzi

Vkládat recenze mohou pouze registrovaní uživatelé. Přihlásit se

Kontakt

Telefon: 353 540 736

E-mail: info@hotelochsendorf.cz

Internet: www.hotelochsendorf.cz

Adresa: Majakovského 289, 362 35 Horní Blatná  Mapa

Fotogalerie

Anketa

Koho pověříte přípravou vaší svatby?